Audi показала на тестах новітній паркетник SQ8 2018

Audi показала на тестах новітній паркетник SQ8 2018

Інгольштадт потихеньку розкриває секрети новітнього преміального позашляховика Audi SQ8, який обіцяють випустити на ринок на початку 2018 року.

Позашляховик Audi SQ8

Свіжі опубліковані фото Audi SQ8 показують, що модель оснащена спортивною версією пневматичної підвіски, яка має зменшений дорожній просвіт, більш агресивним аеродинамічним обвісом і значними колісними дисками. Цілком можливо, що в базову комплектацію увійде також карбон-керамічна гальмівна система.

Audi SQ8 вид збоку

Двигун Audi SQ8, ймовірно, не буде нічим відрізнятися від силової установки SQ7. Дизель 4.0 TDI в поєднанні з електричним компресором забезпечував відмінні результати. Правда, в SQ8 можуть трохи змінитися настройки, час покаже.

На фотографіях майбутнього Q8 видно чотири вихлопних патрубка, ще не мають фінальний зовнішній вигляд, але вже інтегровані в задній бампер. Також модель відрізняється від базової версії такими рисами як повітрозабірники, колісні диски і посилені гальма.

Audi SQ8 вид ззаду

Також в сімействі очікується поява топ-версії RS Q8. Неофіційні джерела говорять, що у кросовера буде гібридна силова установка на базі бітурбований 8-циліндрового двигуна 4.0. - саме такий двигун стоїть на п'ятидверному Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid. Також очікуються відмінності в значеннях потужності і крутного моменту: на «Порше» стоїть 680 к.с. і 850 Н • м, а у Audi - 640 к.с. і 820 Н • м.

Варто зазначити, що появу Q8 віщували два концепт-кара з ідентичним індексом, які були показані на початку поточного року. Крім як про зовнішність, можна також сказати про набір з двох бензинових гібридних установок кросовера на 449 к.с. і 476 к.с. Цікаво, що двигуни побудовані за зовсім різними схемами.

Серійний випуск Q8 на заводі в словацькій Братиславі повинен початися до кінця 2017 року. Світова прем'єра, ймовірно, буде призначена на перші місяці наступного року.