Audi показали новий рекламний ролик про модель RS 4 Avant

Audi показали новий рекламний ролик про модель RS 4 Avant

Немецкий концерн випустив новий рекламний відеоролик про модель RS 4 Avant 2018, яка повинна з’явитися на ринку в першому кварталі 2018 року.

У свіжому роліку від Audi видно RS 4 Avant в гаражі: спорткар явно «відпочиває» після серйозної швидкісної гонки. Камера плавно пропливає мимо RS4 і єдиний звук, який можна почути – звук вимкненого мотора та шипіння гальмівних колодок. Напевно, це найпростіший ролик, який ми побачили: німці відомі тим, що зазвичай вибирають відмінну музику для відеокліпів, наприклад «Send in the Clowns» Стівена Сондхейма або перероблені класичні композиції, але у новому роліку від Bartle Bogle Hegarty London саундтрека немає зовсім.

У цій відверто простій демонстрації продукту Audi знайшли єдиний розумний спосіб виділитись у загальному галасі складних та китчевих реклам. Креативний директор BBH відзначає: «З величезним зовнішнім виглядом стоїть без руху в гаражі RS 4 і звук вимкненого мотора, що охолоджується після динамічної гонки – це все, що нам потрібно, щоб донести до глядача думку про надзвичайні характеристики, атмосферу швидкості та динаміки».

В будь-якій іншій автомобільній рекламі ми обов’язково видимо машину “в дії”: вона або швидко переміщує кілометри, або виконує вишукані трюки або навіть здійснює політ в повітрі в рамках чергової гонки. Свіжий ролик про модель RS 4 Avant помітно відрізняється від цієї традиції, і, судячі по популярності відеоролика, цю відмінність гідно оцінили у всьому світі.

Нагадаємо, що модель RS4 Avant була представлена ​​на останньому автосалоні у Франкфурті та визнана найшвидкіснішим універсалом за всю історію преміальної німецької марки. Потенціал зарядженого універсала будується на бітурбірованому двигуні V6 потужністю 450 л.с. и с 600 Нм тяги. Повний привод Quattro і 8-ступінчатий автомат йдуть в стандартній комплектації. Параметри нового RS4 Avant дозволяють розгонятися до 100 км / ч за 4,1 секунди, роблячи його самим динамічним універсалом у історії Audi.