Audi представила 815-сильний електричний концепт E-tron Vision Gran Turismo

Audi представила 815-сильний електричний концепт E-tron Vision Gran Turismo

Спочатку E-tron Vision Gran Turismo був розроблений німецьким брендом Audi для віртуальної платформи PlayStation 4. Перед початком нового етапу Formula E, який відбудеться вже в квітні, виробник представив повноцінний спорткар - абсолютно справжній.

E-tron Vision Gran Turismo на гонках Formula E 2018

Електричний концепт E-tron Vision Gran Turismo можна буде побачити вже в цьому місяці на гонках Formula E в Римі. Ексклюзивний спорткар буде присутній на всіх європейських етапах серії Formula E в цьому році. Він буде виконувати роль гоночного таксі, яке буде катати всіх бажаючих по трасах Formula E. Водієм гоночного автомобіля стане колишній пілот DTM Рахель Фрей з Швейцарії і переможець Ле-Ман, італієць Діндо Капелло. автомобіль E-tron Vision Gran Turismo автомобіль Audi E-tron Vision Gran Turismo

Скажена потужність E-tron Vision Gran Turismo

Ексклюзивна модель має потужність в 815 к.с., яку проектують відразу три електродвигуни: два з них розміщені на задній осі і один - на передній. Деякі компоненти були взяті від Audi E-tron, який в майбутньому вийде як серійний автомобіль. При вазі в 1 450 кг повнопривідний гоночний автомобіль, має розподіл ваги по осях 50:50 і розгін від 0 до 96 км / год менш ніж за 2,5 секунд.

E-tron Vision Gran Turismo продовжує традиції

Візуально E-tron Vision Gran Turismo нагадує Audi 90 quattro IMSA GTO, який виграв кілька гонок в американській серії туринг в сезоні 1989 року. У тому Audi, звичайно, під капотом були електродвигуни, а 5-циліндровий турбомотор.

E-tron Vision Gran Turismo показує майбутнє електромобілів Audi

На створення E-tron Vision Gran Turismo у концерну Audi пішло близько 11 місяців. За всіма параметрами, в тому числі візуальними, модель повторює віртуальну модель з відеоігри. Головний дизайнер Audi Марк Ліхт зробив натяк, що даний концепт є предтечею дизайну електромобілів Audi в майбутньому.

автомобіль Audi E-tron Gran Turismo заді фари

Майбутнє буде випущено серійно. Audi - E-tron Quattro

Нагадаємо, що перший повністю електричний автомобіль Audi - E-tron Quattro з'явиться вже до кінця цього року. У 2019 планується початок виробництва E-tron Sportback. Обидва вони будуть проводитися в бельгійському Брюсселі.