Audi представляє нову концепцію приводу для моделей e-tron S

Audi представляє нову концепцію приводу для моделей e-tron S

Audi починає перше в світі серійне виробництво приводу з трьома електродвигунами. Потужність 370 кВт і крутний момент 973 Нм забезпечують більше керованості і маневреності нових моделей e-tron S.

Потужні двигуни e–tron S в серійному виробництві

Нові моделі Audi e-tron S стануть першими в світі електромобілями з трьома двигунами, які будуть запущені в серійне виробництво. Система приводу заснована на концепції з двома різними асинхронними двигунами (ASM).

Великий електродвигун, який живить задній міст в моделях Audi e-tron 55, тепер встановлений на передньому мосту в адаптованій конструкції і налаштований на 124 кВт потужності або 150 кВт в режимі наддуву. Моделі S можуть заряджатися від 150 кВт потужності постійного струму (HPC), а також від 11 кВт змінного струму (AC).

Автомобіль Audi e–tron S вид збоку Audi e–tron S

Динамічні характеристики спортивних моделей Audi e–tron

Рівень динамічності, маневреності та тяги в нових моделях був значно збільшений. Обидва автомобілі розганяються до 100 км / год за 4,5 секунди - плавно і майже без шуму - досягаючи максимуму 210 км / год. Завдяки ефективній системі охолодження, привід видає пікову потужність 370 кВт і 973 Нм, в той час як номінальні значення без наддуву складають 320 кВт і 808 Нм.

З точки зору керованості, електричні моделі S вражають своєю чудовою маневреністю і тяговим зусиллям: вони можуть прискорюватися від повороту так само динамічно, як спортивні автомобілі.

Автомобіль Audi e–tron S вид ззаду Audi e–tron S

Переваги технології quattro в Audi e–tron

Електричний повний привід у поєднанні з технічною інновацією у вигляді векторизації крутного моменту, гарантує переваги спортивного диференціала. Кожен із задніх електродвигунів передає рушійну силу безпосередньо на колесо через трансмісію. Таким чином, Audi виводить систему quattro на абсолютно новий рівень технологічності. Результат: більш динамічні характеристики водіння і управління, і, отже, поліпшені показники швидкості на поворотах.

Автомобіль Audi e–tron S технології quattro Audi e–tron S

Дизайн моделей Audi e–tron S

Потужний і спортивний дизайн моделей e-tron S голосно заявляє про рекордну продуктивність нових електрокарів. Восьмикутна решітка радіатора Singleframe і високопродуктивні світлодіодні фари створюють характерний для e-tron футуристичний екстер'єр.

Передній і задній бампери мають рельєфну архітектуру, а вставка дифузора проходить майже по всій ширині автомобіля. Колісні арки по обидва боки ширше на 23 мм в поєднанні з елементами сріблястого кольору підкреслюють преміальний характер автомобіля.

Дизайн інтер'єру моделей e-tron S виконаний в темних тонах. Приладова панель орієнтована на водія, для забезпечення максимальної продуктивності за кермом. Чохли спортивних сидінь зі шкіри або алькантари з електричним регулюванням і важіль перемикання передач мають тиснення у вигляді букви S, що робить автомобіль ще більш ексклюзивним.

Автомобіль Audi e–tron фари Audi e–tron S