Audi представили домашню зарядну станцію для e-tron

Audi представили домашню зарядну станцію для e-tron

Audi інтегрує e-tron з домашньою інфраструктурою за допомогою унікальної домашньої зарядної станції для розумного будинку. Домашня енергосистема забезпечить швидку і економічну зарядку електромобіля.

За допомогою такого інноваційного та, при цьому, простого рішення німецький преміум-бренд спростить процес експлуатації електрокара. Адже не секрет, що вже в самому найближчому майбутньому електричні авто обіцяють замінити і витіснити моделі з класичним двигуном внутрішнього згоряння.

Новий автомобіль Audi e-tron экстерьер

Технологія домашньої енергосистеми для e-tron була розроблена Audi спільно з компаніями SMA Solar Technology і Hager Group. Партнери німецької компанії забезпечили якісне виконання домашньої енергомережі, реалізувавши тим самим економічний інструмент зарядки електромобіля. Так, e-tron можна буде легко і швидко заряджати за допомогою пристроїв, що працюють на фотоелектричної енергії.

Базова зарядна система має потужність до 11 кВт. Також в якості опції доступна система connect, зі збільшеним запасом потужності - до 22 кВт. Підключення до домашньої енергосистемі виробляється двома способами - через спеціальний зарядний пристрій, що встановлюється в автомобіль Audi e-tron, і через мережу Wi-Fi, працюючи спільно з системою енергоуправління (HEMS). «Відповідно до наших високих стандартів якості електромобіль повинен легко і зручно інтегруватися в інтелектуальну систему підключення будинку, забезпечуючи тим самим відчутну вигоду для клієнта. Це є головною метою спільного проекту з двома провідними постачальниками систем енергоуправління - Hager Group і SMA Solar Technology. Процес зарядки буде максимально зручним », - вважає Фермін Сонейра, керівник відділу маркетингу продуктів Audi.

Новий автомобіль Audi e-tron порт зарядки

Оптимізація витрат і зниження викидів СО2 в процесі зарядки Audi e-tron

З зарядною системою connect і системою енергоуправління HEMS клієнт зможе користуватися оптимальними тарифами на електроенергію для зарядки свого автомобіля. Батарея може заряджатися в певний час, коли на електрику діють мінімальні тарифи, з урахуванням індивідуальних особливостей мобільності клієнта - таких як час від'їзду і необхідний рівень заряду автомобільної батареї. Інформація про тарифи надходить з системи HEMS або з даних, введених клієнтом на порталі myAudi. Якщо в будинку встановлена ​​фотоелектрична система, клієнт може оптимізувати процес зарядки, щоб Audi e-tron віддавав перевагу такому формату зарядки. У цьому випадку електричний кросовер буде враховувати прогноз на найближчі дні, а також актуальний потік електрики в точці підключення будинку до загальної електромережі.

Захист від відключень електроенергії Audi e-tron

За допомогою інтелектуальної функції зарядки клієнт також буде захищений від можливих перебоїв в подачі електроенергії. Серед іншого, система вміє враховувати потреби інших споживачів в електроенергії, захищаючи домашню мережу від перевантаження і активації аварійного вимикача. Статистика зарядки і відстеження процесу відновлення заряду батареї доступні на порталі myAudi і в мобільному додатку myAudi. Дані зберігаються на захищеному сервері, а портал пропонує засоби аналітики і експорту даних.

Новий автомобіль Audi e-tron пістолет зарядки

З цією новою технологією домашньої зарядної станції для Audi e-tron німецький преміум-бренд відзначає світанок нової ери для Audi. Компанія з Інгольштадта еволюціонує з традиційного автовиробника в постачальника систем мобільності. Завдяки широким можливостям і інтелектуальним рішенням для зарядки автомобіля - як вдома, так і в поїздці, - клієнти зможуть насолоджуватися безкомпромісною свободою пересування.