Audi представили стратегію розвитку до 2025 року: електрокари в пріоритеті

Audi представили стратегію розвитку до 2025 року: електрокари в пріоритеті

Німецький преміум-бренд розробив власну корпоративну стратегію розвитку на найближчі 7 років. У найближчі роки автоконцерн має намір зосередитися на виробництві електрокарів – вже в 2025 році планується продавати 800 000 електрифікованих автомобілів. І цілих 20 моделей електрокарів буде збиратися на заводах Audi до 2025 року.

Стратегія розвитку, що стосується зокрема випуску нових електрокарів і гібридів, була озвучена на щорічних загальних зборах AUDI AG. У планах концерну – дозволити кожному третьому клієнту прийняти рішення на користь електронної моделі до середини наступного десятиліття, до того моменту в кожному модельному ряду повинен бути електрифікований варіант.

«Наші амбіції завжди були і будуть залишатися в контексті ідеї «Перевага високих технологій, – каже Руперт Штадлер, голова правління AUDI AG. «Наша мета – зробити революцію в області технологій і мобільності. Також Audi планують стати номером 1 серед виробників преміум-класу – з повною придатністю для повсякденного використання, без компромісів щодо високої якості і задоволення від водіння для клієнта. Завдяки нашому технологічної досконалості ми здатні підняти електричну мобільність на наступний рівень».

Новий автомобіль Audi E-Tron і E-tron Vision Gran Turismo

Перший електромобіль Ауді з’явиться в 2018 році. Це буде кросовер Audi E-Tron. Роком пізніше до нього приєднається купе-кросовер E-Tron Sportback. Обидві моделі мають намір випускати на підприємстві в Бельгії.

Крім того, заявлено, що деякі електромобілі Ауді отримають автопілот. Швидше за все, це станеться після 2020 року.

Що стосується передових виробництв, то Audi e-tron стане першим автомобілем, який зійде з конвеєра заводу, нейтрального з точки зору викидів вуглекислого газу (СО2). А до 2030 року підприємства Audi по всьому світу стануть CO2-нейтральними.

Новий автомобіль E-tron Vision Gran Turismo