Audi продовжує партнерство з німецьким кінофестивалем 'Берлінале'

Audi продовжує партнерство з німецьким кінофестивалем 'Берлінале'

Audi є одним з головних партнерів Берлінського міжнародного кінофестивалю з 2014 року. У грудні 2016 року Audi оголосила про продовження терміну своїх зобов’язань до 2019 року.

П’ятий рік успішного партнерства почався з передачі Audi Q7 e-tron quattro директору фестивалю Дітер Косслік. Разом з Berlinale концерн Audi організовує серію вечорів «Berlinale Open House» – популярного дискусійного клубу. А крім того, в павільйоні Audi Berlinale Lounge завдяки участі Audi фанати кіно можуть приєднатися до обговорення фільмів, стати глядачами цікавих виступів і просто насолодитися чудовим видом на червону доріжку. Серія заходів «Berlinale Open House» в локації Audi Berlinale Lounge, розташована прямо на червоній доріжці перед готелем Berlinale Palast, великим успіхом в рамках фестивалю. У залі можуть розміститися 150 гостей. Berlinale Open House організовує і проводить численні святкові заходи, які стали можливі багато в чому завдяки зусиллям і підтримці автомобільного концерну Audi.

Audi Q7 e-tron quattro Audi Short Film Award

Преміальний бренд з чотирма кільцями також бере участь в просуванні фестивалю Audi Short Film Award. З призовим фондом в 20 000 євро він є одним з найбільш високобюджетних фестивалів короткометражних фільмів в світі. У різні роки в рамках заходу свої фільми в форматі короткого метра представляли різні культові режисери з усього світу, наприклад, в 2017 році свою роботу під назвою «Вулиця смерті» представив ліванський режисер Карам Госсейн.

Берлінський міжнародний кінофестиваль, заснований в 1951 році, є однією з найбільш важливих подій в міжнародній кіноіндустрії і щорічно демонструє відвідувачам близько 400 фільмів. У конкурсі головними нагородами є Золоті та Срібні ведмеді. Головне місце проведення фестивалю і показу всіх прем’єр – «Театр на Постдамской площі», який є палацом Берлінале.

Audi Official Partner

У 2018 році, з 15 по 25 лютого пройде 68-й Берлінський міжнародний кінофестиваль. Журі очолить німецький режисер Том Тиквер. Фільмом відкриття стане «Собачий острів», нова анімаційна робота американського режисера Уеса Андерсона.