Audi продовжує впровадження системи Traffic Light Information

Audi продовжує впровадження системи Traffic Light Information

Оптимізований процес дорожнього руху, високий рівень економії і безпеки завдяки використанню сервісу Audi Traffic Light Information. Читайте докладніше про впровадження інноваційної системи інтеграції в нашому новому матеріалі.

Traffic Light Information - безпечний та ефективний дорожній рух

«За допомогою Audi Traffic Light Information ми хочемо зробити дорожній рух більш раціональним, підвищити його безпеку та економічність», - каже Андре Хайнцльмайер, керівник відділу розробки додатків, сервісів і Smart City в Audi.

«Високий рівень оптимізації вимагає точних даних про те, як будуть поводитись світлофори в найближчі дві хвилини. Такі точні прогнози є найбільшою проблемою. Більшість сигналів по-різному реагують на обсяг трафіку і постійно адаптують інтервали, з якими вони перемикаються між червоним і зеленим світлом».

Audi, разом зі своїм партнером Traffic Technology Services, розробили складний аналітичний алгоритм, який розраховує точні прогнози з трьох джерел: з програми управління сигналами дорожнього руху; з даних в реальному часі, а також з комбінації дорожніх камер, детекторних смуг на поверхні дороги, даних про наближення автобусів, трамваїв та кнопок, які натискають пішоходи. Алгоритм прогнозу постійно вдосконалюється і вивчає, як, наприклад, відрізняється обсяг трафіку в ранковому приміському русі і в полудень, коли діти покидають дитячі садки і школи.

Прем'єра Audi Traffic Light Information відбулася в 2016 році в Лас-Вегасі. Сьогодні ця послуга доступна на більш ніж 10 000 перехрестях в Північній Америці, в тому числі близько 2 000 на Манхеттені в Нью-Йорку і більше 1 600 в столиці США, Вашингтоні, округ Колумбія.

Наступним містом, де Audi впровадили Traffic Light Information був Інгольштадт. Потім, в січні 2020 року сервіс став доступний в Дюссельдорфі. Audi Traffic Light Information працює у всіх автомобілях Audi e-tron, A4, A6, A7, A8, Q3, Q7 і Q8, що випускаються з середини липня 2019 року. Audi також є першим в світі автомобільним брендом, який об'єднав свої моделі серійного виробництва з міською мережею світлофорів.

Traffic Light Information Audi система Traffic Light Information Audi система

Переваги сервісу Audi Traffic Light Information

На початок літа більшість перехресть в Дюссельдорфі, приблизно 450 з 600, будуть об'єднані в мережу. Таким чином, завдяки Audi Traffic Light Information, це дозволить підвищити ефективність, зручність і безпеку на дорогах.

Сервіс Audi Traffic Light Information складається з двох функцій: «Оптимізація швидкості по зеленому світлу» (GLOSA) і «Час до зеленого». GLOSA розраховує ідеальну швидкість, щоб встигнути проїхати в «зеленій хвилі», тобто не зупиняючись на світлофорах. Водіям не потрібно розганяти без необхідності, вони не відчувають стресу та їздять більш безпечно і спокійно. GLOSA також може запропонувати поступово знижувати швидкість приблизно за 250 метрів після світлофора, щоб ви і машини позаду досягли перехрестя в момент, коли вогні загоряться зеленим. В результаті сервіс допомагає скоротити витрату палива в дорозі.

Якщо зупинка на червоному індикаторі неминуча, в зворотному відліку відображаються секунди, що залишилися до початку наступного зеленого світла. Водії можуть розслабитися, зняти ногу з педалі газу і заощадити. За результатами пілотного проекту Audi вдалося знизити витрату палива на цілих 15 відсотків.

Traffic Light Information Audi Traffic Light Information Audi Traffic Light Information автомобіля Audi Traffic Light Information автомобіля Audi