Audi продовжив гарантію на автомобілі

Audi продовжив гарантію на автомобілі

Керівництво преміального бренду прийняло рішення продовжити офіційну гарантію на автомобілі по всьому світу. Таким чином, Audi надає додаткову підтримку своїм клієнтам.

Термін гарантії Audi був продовжений на три місяці

Audi пропонує своїм клієнтам продовження автомобільної гарантії. У зв'язку з поширенням вірусу COVID-19, бренд Audi продовжив заводську гарантію на свої автомобілі. Українські клієнти отримають три додаткові місяці гарантійного обслуговування.

У тому випадку, якщо термін дії гарантії на новий транспортний засіб закінчується або закінчився раніше в період з 01.03.2020 по 31.05.2020 року, Ваша гарантія буде офіційно продовжена на три місяці.

Також, ці умови поширюються на випадки з розширеною гарантією, але тільки в тих випадках, коли обмеження пробігу залишається без змін. Дане рішення було прийнято в зв'язку з необхідністю максимально убезпечити клієнтів і співробітників центрів сервісного обслуговування.

Термін гарантії був продовжений у всьому світі для всіх автомобілів, вироблених в Європі, Бразилії, Мексиці або Індії. «Ми звертаємося до наших клієнтів в ці важкі часи і надаємо більше гнучкості для організації відвідування дилерських центрів Audi», - говорить Хорст Ханшур, віце-президент з розвитку роздрібного бізнесу та обслуговування клієнтів.

Продовження гарантії дозволить власникам автомобілів Audi залишатися вдома і не турбуватися про гарантійні умови. Більш детальну інформацію Ви зможете дізнатися зв'язавшись з менеджерами нашого дилерського центру.

Audi e-tron