Audi: програма електрифікації 2024

Audi: програма електрифікації 2024

Культовий автомобільний бренд розповів про проект інвестування та розвитку до 2024 року. Audi виділив близько 37 мільярдів євро авансових витрат, 12 з яких, підуть виключно на розвиток електромобільності.

Дослідження і розробки - Audi інвестує в майбутнє

Компанія Audi AG інвестує 37 мільярдів євро в дослідження і розробки. Частина бюджету, в розмірі 12 мільярдів євро буде використана виключно для розвитку електричної мобільності автомобілів. У свою чергу, з моменту запуску Audi Transformation Plan (ATP) автомобільному гіганту вдалося акумулювати 4 мільярди євро. Крім того, заходи, прийняті в контексті угоди Audi.Zukunft, згідно з планом повинні повернути бренду 6 мільярдів євро для майбутніх інвестицій до 2029 року.

В контексті етапу планування Audi прийняла рішення про попередні витрати на загальну суму близько 37 млрд євро на період з 2020 по 2024 рік. Ця сума включає інвестиції в розвиток компанії, а також витрати на дослідження і розробки. "Дана стратегія планування відображає високу пріоритетність розвитку потенціалу електричної мобільності Audi", - говорить Александр Зейтц, член правління з фінансів, Китаю і юридичних питань AUDI AG.

Перспективи електромобільності Audi

До 2025 року Audi Group планує випустити більше 30 моделей електрифікованих автомобілів, 20 з яких будуть повністю електричними. На той час, Audi має намір досягти приблизно 40 відсотків своїх продажів по всьому світу з повністю електричними і гібридними автомобілями. Для більшої ефективності глобалізації електромобільності, Audi спільно з Porsche розробляє програму електрифікації преміум-класу (PPE) для великих електромобілів, а разом з Volkswagen розробляється модульна система E-Drive Drive (MEB).

Також, для розширення можливостей фінансування, два роки тому компанія запустила програму Audi Transformation Plan (ATP), яка повинна внести більше 15 мільярдів євро для майбутніх інвестицій вже до 2022 року, зараз прибуток становить 4 мільярди євро з моменту запуску.

Угода Audi.Zukunft

Фундаментальну угоду Audi.Zukunft між керівництвом компанії і представниками співробітників, також прийнято для забезпечення довгострокової конкурентоспроможності Audi. Угода включає в себе електрифікацію виробничих потужностей на двох німецьких заводах і розвиток соціальної стратегії. Бренд продовжує гарантію працевлаштування до кінця 2029 року.

«Наші співробітники є найціннішим активом Audi і ключем до нашого успішного розвитку», - підкреслює Венделін Гебель, член правління компанії з людських ресурсів.