Audi провела 'сліпу' презентацію нового SUV Q8

Audi провела 'сліпу' презентацію нового SUV Q8

Німецький преміальний бренд Audi презентував свій новий флагманський кросовер Audi Q8, і зробив це досить незвично – в повністю темній кімнаті. Лише злегка підсвітивши кросовер флуоресцентної стрічкою.

Які ідеї та думки спадають на гадку про автомобіль, коли оцінити його можна лише в повній темряві? В цьому і була головна ідея «сліпої» презентації Audi Q8. Відомий німецький блогер Сандра Шинг може відповісти на це питання – саме вона була запрошена на незвичайну презентацію моделі.

Враження від Audi Q8 Сандри Шинк

Новинка Audi Q8, яка обіцяє стати головною прем’єрою останнього часу, перебувала в приміщенні без освітлення, але на кузові з’явилася флуоресцентна стрічка, за допомогою якої вдалося підкреслити силуети нового кросовера. До машини можна було доторкнутися, а Шинк навіть вдалося розгледіти інтер’єр новинки. До «паркетника» можна було доторкатися, Сандрі Шинк навіть дозволили посидіти в ньому. Вона заявила, що новий Audi Q8 значно більше Audi Q7, а його салон нагадує внутрішнє оформлення седана Audi A8 останньої генерації. Також, за словами Шинк, у новій моделі купе-подібна дах і більш плоска, ніж у Q7. Автомобіль виглядає спортивним і струнким, незважаючи на свої значні габарити.

Новий кросовер Q8 як революція в класі

Навіть в темряві стає ясно: Q8 запропонує світові воістину гігантський інтер’єр. Можна не сумніватися, що з цієї нової флагманської новинкою Audi готують для світу щось справді революційне і нове щодо автомобілів підвищеної прохідності. Що ж, залишається тільки чекати – прем’єра Audi Q8 запланована на червень 2018 року.