Audi Q2 завоював золото на конкурсі German Design Award

Audi Q2 завоював золото на конкурсі German Design Award

Audi Q2 виборов золото в конкурсі German Design Award. Під час урочистої церемонії нагородження у Франкфурт-на-Майні компактний позашляховик отримав найвищу нагороду в категорії «Найкраще технологічне проектування - Транспортні засоби».

Audi Q2 став лідером у конкурсі German Design Award фото

Audi Q2 став лідером у конкурсі German Design Award

Audi Q2 став лідером у конкурсі German Design Award. Під час проведення церемонії нагородження, що відбулася у Франкфурті-на-Майні, позашляховик було визнано найкращим серед транспортних засобів у категорії «Найкраще технологічне проектування»

Члени журі були у захваті від можливостей Audi Q2, який здивував їх надзвичайним дизайном і досконалими геометричними формами. Також судді зазначили, що ця модель не є точною копією попередньої модифікацій – цей позашляховик є цілком новим, з новими гармонійними пропорціями, відмінною місткістю як на автомобіль класу SUV і неабиякими комунікаційними можливостями. Представлений кросовер зумів поєднати в собі динаміку і елегантність, що дуже актуально для сучасного автомобілебудування.

Audi Q2 фото

Класичний стиль бренду Ауді модель Q2 доповнила своїм багатогранним дизайном, і таким чином збагатила торгову марку новими рисами, що запам’ятовуються з першого погляду. Потужний характер позашляховика вдалося виразити за рахунок масивної передньої частини авто: восьмикутна решітка радіатора Singleframe розташована досить високо, вентиляційні отвори мають великі розміри. Задня частина SUV відрізняється багатокутною конструкцією з чіткими лініями та виразними гранями. Шестикутна поверхня моделі має увігнутий дизайн, що сприяє тому, що Audi Q2 виглядає дуже спортивним. Також такі форми дозволяють підкреслити наявну колісну базу quattro.

Салон позашляховика не поступається його яскравій зовнішності. Можна упевнено сказати, що інтер’єр та екстер’єр формують унікальний синтез стилю, досконалості і потужності. Зовні скошений дах Audi Q2, що більше притаманний для купе, не впливає на місткість салону – всередині авто доволі просторе. Над головою вистачає місця, як і простору для розміщення ніг. Однією з яскравих відмінностей салону позашляховика є можливість вибору декоративної LED-підсвітки із 10 варіантів кольорів.

Кросовер Audi Q2

Тож кросовер недарма став лідером одного із найпрестижніших конкурсів в області дизайну German Design Award. Отримана золота нагорода є символом визнання інноваційності проекту, його новітності як для німецького ринку, так і розвитку дизайну в цілому.