Audi Q3 Sportback отримав нагороду 'Кращий автомобіль'

Audi Q3 Sportback отримав нагороду 'Кращий автомобіль'

Позашляховик Audi Q3 Sportback обійшов 62 конкурента в своєму сегменті і став "Кращим автомобілем". Детальніше про перемогу в нашому новому матеріалі.

Кращий компактний позашляховик Q3 Sportback

Новий Audi Q3 Sportback, прем'єра якого відбулася кілька місяців тому, став переможцем у категорії "Компактні позашляховики" і став "Кращим автомобілем 2020 року". Крім Q3 Sportback, Audi також зайняла лідерські позиції з моделями A1, A5 Sportback, A8 і e-tron. Популярний конкурс був організований авторитетним журналом «Auto Motor und Sport».

«Перемога Q3 Sportback є абсолютним підтвердженням переваги нової моделі, яка стала ще більш досконалим продовженням лінійки Q3», - повідомив глава дизайнерського відділу Audi Марк Ліхтей.

Нагорода "Кращий автомобіль", яку німецький спеціалізований журнал вручає вже 44-й раз, є однією з найважливіших нагород в європейській автомобільній промисловості. Для визначення переможця, понад сто тисяч читачів вибрали з 387 моделей в 11 категоріях свої улюблені автомобілі. Кожен з читачів голосував за два автомобіля в кожній категорії - за загального переможця і найкращу імпортовану модель. Категорія компактних позашляховиків була найчисельнішою включаючи 63 моделі, серед яких Audi Q3 Sportback виграв з 11,5 відсотками голосів.

Audi Q3 Sportback Audi Q3 Sportback

Унікальні переваги кросовера Q3 Sportback

Новий Audi Q3 Sportback оснащений найсучаснішими технологіями ходової частини, щоб забезпечити вам незабутні враження від водіння. Інноваційне обладнання збільшує динаміку на дорозі разом з високим рівнем комфорту в салоні. Серійне оснащення позашляховика Q3 Sportback включає прогресивне рульове управління і спортивну систему підвіски.

Також, позашляховик Q3 Sportback вражає надзвичайно універсальним і комфортним інтер'єром. В цілому дизайн салону взяв найкраще від архітектури свого попередника Q3, в той час як задні сидіння є оригінальним дизайном для нової моделі. Крім того, вам опціонально доступний електричний привід зачинення дверей багажника і широкий функціональний простір багажного відділення.

Q3 Sportback Audi Q3 Sportback