Audi Q7 e-tron quattro: о поєднанні переваг еко-водіння  з можливостями комфортного позашляховика

Audi Q7 e-tron quattro: о поєднанні переваг еко-водіння з можливостями комфортного позашляховика

Audi робить новий технологічний крок і вже зараз демонструє майбутнє електричної мобільності.

Позашляховик Audi Q7

Новий Audi Q7 e-tron quattro Audi - перша в світі гібридна модель з шестициліндровим двигуном TDI і культовим приводом quattro. Позашляховик встановлює високі стандарти в світі електромобілів: 275 кВт (373 к.с.) потужності і 700 Нм крутного моменту, які забезпечують розгін з 0 до 100 км / год (62,1 миль / год) за 6,2 секунд і споживає не більше 1,8 літра палива в розрахунку на 100 кілометрів в циклі NEDC. Тільки на одній електриці позашляховик долає до 56 кілометрів. Зарядка гібрида Q7 здійснюється на спеціальних заправних станціях або від спеціальної розетки, яка встановлюється за місцем проживання власника. Для повного заряду батареї Q7 досить близько 2,5 годин контакту зі спеціальною розеткою (близько восьми годин буде потрібно на побутовій розетці).

Позашляховик Audi Q7

Високовольтна батарея в Audi Q7 e-tron quattro встановлюється під багажним відділенням, що не відбирає ні сантиметра простору, призначеного для розміщення ваших речей. Батарея забезпечує 17,3 кВтг енергії при номінальній напрузі 308 вольт. Audi також розробила стандартну систему теплового управління з інтегрованим тепловим насосом спеціально для гібридного роз'єму сімейства Q7 і є першим виробником в усьому світі, що використовують цю технологію. Це дозволяє відводити тепло від компонентів електроприводу всередині кабіни Q7 e-tron quattro.

Новий автомобіль Audi Q7

Популярні варіанти додаткового обладнання для базової моделі вже є стандартними в Q7 e-tron quattro для німецького ринку. До них відносяться світлодіодні фари, навігаційна система MMI plus з MMI all-in-touch і віртуальний кокпіт Audi. Список стандартного устаткування також включає в себе зарядний кабель для громадських зарядних станцій і кабель для зарядки, який включає в себе силові роз'єми для внутрішніх і промислових роз'ємів, а також графічний дисплей.

Новий автомобіль Audi Q7 фото

Модель оснащена рядом систем активної безпеки, які допомагають запобігати аварійним ситуаціям. Також варто додати стильний Audi Q7 e-tron quattro має тривимірні фари: їх світлова підпис виглядає як подвійна стрілка.

Комбінована витрата палива: 1,9 - 1,8 на 100 км; комбінована витрата електроенергії в кВт • год / 100 км: 19,0 - 18,1; викиди СО2 в г / км: 50 - 48 (80,5 - 77,2 г).