Audi Q8 та Q4

Audi Q8 та Q4

Audi розширює модельний ряд двома новими моделями Q8 і Q4. Дві абсолютно нові моделі лінійки будуть вироблитися на вже працюючих виробничих площах. C їх допомогою компанія планує підвищити свою конкурентоспроможність в цьому сегменті.

Виробництво Audi Q8 почнеться в Братиславі (Словаччина) в 2018 році, а перший Audi Q4 з'їде з конвеєра в Дьйор (Угорщина) в 2019 році.

Новий автомобіль Q8 фото

Новий автомобіль Audi Q8

«Ми будемо інтегрувати дві абсолютно нові Q-моделі в існуючу виробничу мережу і тим самим підвищимо свою конкурентоспроможність в надзвичайно важливому сегменті», — заявив Голова правління виробництва і матеріально-технічного забезпечення Audi, професор д-р Хуберт Уолтл.

Новий автомобіль Q8 диски фото

З Audi Q8 бренд відкриває новий сегмент для своїх топових моделей. Преміум SUV в стилі купе поєднує в собі велику місткість з емоційним дизайном і пропонує новітні технології у системах допомоги водієві та інформаційно-розважальних системах. Audi буде виробляти модель в Братиславі з 2018 року. Audi Q7 вже виробляються на словацькому заводі з 2005. Друге покоління великого позашляховика збирається там же — як версія S, як і Q7 e-tron.

Новий автомобіль Audi Q8 решітка радіатора фото Новий автомобіль Audi Q8 інтер'єр фото

Виробництво Audi Q4 почнеться в Audi Hungaria в Дьйор у 2019. З цією моделлю бренд входить в сегмент компактних позашляховиків (CUVs). Дуже спортивний Audi Q4 з силуетом в стилі купе буде позиціонуватися між Audi Q3 та Audi Q5. З 2018 року, Audi Hungaria також буде виробляти компактний позашляховик Audi Q3, який до цього моменту, буде вироблятись у Мартореллі, Іспанія.

Новий автомобіль Audi Q8 автомобіль Audi Q8