Audi Quality Assurance: про те, як стежать за якістю виробничого процесу в Інгольштадті

Audi Quality Assurance: про те, як стежать за якістю виробничого процесу в Інгольштадті

За допомогою яких заходів відстежують якість виробничого процесу в Інгольштадті? Скільки фахівців бере участь в контролі за якістю? Яку роль відіграють цифрові технології в цьому процесі? Відповіді на ці питання в нашому новому матеріалі.

Якість виробничого процесу в Інгольштадті

Якість – основна компетенція бренду з чотирма кільцями, з цім важливим професійним завданням Інгольштадт справляється найкращим чином. У преміальному сегменті Audi має абсолютне якісне лідерство. І багато в чому такий високий рівень забезпечують заходи Audi Quality Assurance: понад 2800 співробітників щодня відстежують рівень якості автомобілів Audi.

Audi двигун Audi салон Audi вид спереду

Під приціл спеціалістів в рамках Audi Quality Assurance потрапляють абсолютно всі системи і технології автомобілів – відповідаючі за комфорт, безпеку, надійність і функціональність автомобіля. Тестові та перевірочні заходи Audi Quality Assurance гарантують, що виробничий процес поставлений правильно і дає передбачуваний результат.

Також в Audi строго стежать за тим, що будь-які можливі помилки були знайдені в продукті і усунені. Підтримка якості продукту в поточний момент часу – також дуже важливий момент, коли справа стосується виробництва автомобілів.

Audi кокпіт Audi фари

При тестуванні якості машин Audi все частіше використовують віртуальні та цифрові методи перевірки. Оскільки Audi поступово перетворюється в преміальну компанію електронних автомобілів – найбільша трансформація в історії компанії – процеси і методи, використовувані в Quality Assurance, також зазнають цифрове перетворення.

Цифрові технології дозволяють отримувати більш цільну картину виробничого процесу, забезпечуючи максимально передбачувані результати при створенні автомобілів.

Audi консоль Audi передня частина