Audi R8 Coupe V10 Plus

  Audi R8 Coupe V10 Plus

  Народжений на гоночній трасі. Призначений для міських вулиць.

  Витрата: 12,3 л / 100 км; Викиди CO₂: 287 г / km¹

  Audi R8 Coupé V10 plus встановлює нові стандарти: з 610 к.с., 330 км/год та розгоном від 0 до 100 км / год за 3,2 секунди, він пропонує приголомшливу продуктивність, яку підкреслює точний та строгий дизайн. Audi R8 Coupé V10 plus безсумнівно несе мотоспорт у своїх генах.

  • gray
   white
   blue
   white
   blue
  • 1
   2
   2
  Галерея
  close
  Запис на тест-драйв
  Автомобіль
  Ваші персональні дані
  Ваша стать
  Згода на обробку персональних даних
  Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ “Ауді-Центр Київ”. З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв’язку.
  Audi Центр Київ Юг
  Відділ продажу:
  +38 044 536 92 92
  sales@audi-yug.com.ua
  Сервіс:
  +38 044 536 92 29
  service@audi-yug.com.ua
  Контакти keyboard_arrow_right
  Прискорення
  3,2
  секунди
  від 0 до 100км/год
  Максимальний крутний момент
  560
  Нм
  Максимальна швидкість
  330
  км/год
  Потужність
  610
  к.с.
  Потужність
  449
  кВт
  Об’єм
  5.204
  cм³

  Високопродуктивний.

  Ще більш потужний атмосферний двигун V10 розроблений відповідно до концепції високошвидкісних моторів і просто заворожує швидкої своєю реакцією і величезною потужністю в усьому діапазоні швидкостей. З прискоренням від 0 до 100 км / год за 3,2 секунди і граничною швидкістю 330 км / год Audi R8 Coupé V10 plus створює незабутнє враження.

  Неосяжний.

  Випробуйте максимальний гоночний спортивний характер в поєднанні з видатним дизайном: Значна решітка радіатора Singleframe Audi, м’язисті бічні лінії, а також атлетична корма підкреслюють винятковий дизайн. Однак в центрі уваги – потужний мотор V10, який лежить в хвостовій частині і може бути оснащений підсвічуванням за бажанням.

  Бачити і бути видимим.

  Додаткове лазерне освітлення подвоює дальність дії світлодіодних прожекторів до 600 метрів. Лазерний модуль, що складається з 4 потужних лазерних діодів, інтегрований безпосередньо в прожектори. Спеціальний перетворювач перетворює блакитний лазерний промінь в світло білого світла. Лазерне освітлення стає активним при 60 км / год і доповнює світлодіодний дальнє світло – для додаткової видимості та безпеки.

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Обирайте ціль. Ми підтримаємо Вас в її реалізації. Ми проконсультуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Світ Audi завжди поруч з Вами

  Завантажте календар на 2017 рік для рабочого столу Вашого ПК.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter від офіційного дилера Ауди Центр Киев Юг — це завжди актуальна інформація про новини. Останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та акції, що діють.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский