r8_coupe
Audi R8 Coupe RWS
Абсолютний тріумф.

Новий Audi R8 Coupe V10 RWS

Комбінована витрата палива: 12,4 л / 100 км; Обсяг викидів CO: 283 г / км.

Максимальна продуктивність. Захоплюючий звук. Виняткова ексклюзивність. Новий Audi R8 Coupé V10 RWS залишає знайоме позаду і ламає традиції: вперше в історії Audi Sport ми покладаємося тільки на задній привід. Це відкриває нові перспективи і створює можливість унікального досвіду водіння. Кращий в лізі продуктивних і ефективних автомобілів. Модель випущена обмеженою партією всього в 999 екземплярів.Технічні характеристики Audi R8 Coupe V10 RWS:

Потужність
540
к.с.
Рабочий об’єм
5.204
см3
Максимальна швидкість
320
км / год

Залиште своє повсякденне життя там, де їй місце: в дзеркалі заднього виду

Audi R8 Coupé V10 RWS призначений для всіх тих, хто хоче вирватися зі свого повсякденного життя, подалі від будь-якої рутини.

Докладніше про привід

Більше адреналіну з заднім приводом

З зарядом 540 к.с. під капотом Audi R8 Coupe V10 RWS отримує разючу потужність, а головною рушійною силою виступає задня вісь. В автомобілі налагоджено збалансований розподіл ваги, і таким чином, забезпечена більш висока швидкість по прямій і на поворотах. Від 0 до 100 км / год за 3,7 секунд – це справжній тріумф.

Торжество потужності

Ці показники прискорять ваш пульс: 5,2-літровий двигун V10 FSI потужністю 540 к.с. (397 кВт) при 7800 об / хв блискавично розганяє Audi R8 Coupe V10 RWS до 320 км / ч. При робочому об’ємі 5,204 кубічних сантиметра агрегат досягає максимального крутного моменту 540 Нм при 6500 об / хв – вражаючі показники, гідні єдиного дорожнього авто із заднім приводом від Audi.

Ексклюзивність не тільки зовні, але і всередині

Інтер’єр суперпотужного Audi R8 Coupé V10 RWS розроблений для задоволення потреб водія до найдрібніших деталей: щоб забезпечити оптимальне положення сидячого навіть на граничній швидкості, стандартні спортивні сидіння R8 оснащені особливими елементами. Максимально точне рульове управління дозволяє тримати ситуацію під контролем навіть при 320 км / год. А все важливе залишається в полі зору: актуальні дані про рух можна знайти на 12,3-дюймової віртуальної кабіні Audi прямо перед вашими очима.

Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо Вас в її реалізації. Ми проконсультуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Світ Audi завжди поруч з Вами

Завантажте календар на 2017 рік для рабочого столу Вашого ПК.

Підписка на новини

Audi Newsletter від офіційного дилера Ауди Центр Киев Юг — це завжди актуальна інформація про новини. Останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та акції, що діють.

Выберите себе язык

Русский Украинский