r8_spyder
Audi R8 Spyder RWS
Відчуття свободи за 20 секунд.

Новий Audi R8 Spyder V10 RWS.

Комбінована витрата палива: 12,6 л / 100 км; Обсяг викидів: 286 г / км.

Новий R8 Spyder V10 RWS забезпечує справжнє задоволення від водіння, має чистий задній привід і повністю автоматичний м’який верх, який можна відкрити лише за 20 секунд при швидкості до 50 км / ч. Модель Audi R8 Spyder V10 RWS випущена обмеженою партією в 999 екземплярів і призначена для клієнтів, які перш за все цінують насолоду від високих швидкостей.Технічні характеристики R8 Spyder V10 RWS:

Потужність
540
к.с.
Від 0 до 100 км / год
3.7
секунди
Відкриття верху
20
секунд

Вся сила закладена всередині

Натискання на педаль газу розкриває 540 к.с. захоплюючої потужності, яка миттєво переноситься з задніх коліс на асфальт. Середньомоторна компоновка забезпечує високу ступінь стійкості, незважаючи на задній привід і, таким чином, забезпечує більш високу швидкість на поворотах.

Відчутна потужність

Те, що може здатися цілком можливим з першого погляду, змусить ваше серце битися швидше: 5,2-літровий двигун V10 FSI в Audi R8 Spyder V10 RWS забезпечує значний імпульс на старті. Енергії в обсязі 540 к.с. (397 кВт) при 7800 об / хв цілком достатньо для розгону до шаленої швидкості – 320 км / год. Ще більш вражає максимальний крутний момент в 540 Нм при 6500 об / хв і робочий об’єм двигуна 5,204 кубічних сантиметра. Ці цифри – обіцянка чистого задоволення від водіння. Новий R8 Spyder V10 RWS виконує цю обіцянку воістину неперевершеним чином.

Продуктивність в кожній жилці

Інтер’єр Audi R8 Spyder V10 RWS ідеально поєднує поняття спортивності і маневреності – кожен сантиметр всередині салону відображає загальну динаміку моделі. Дизайн моделі виглядає спортивно, але при цьому минималистично. У салоні встановлені стандартні спортивні сидіння і додаткове кермове колесо з ручним керуванням R8. Інтер’єр заточений на те, щоб ви отримували чисте задоволення від водіння.

Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо Вас в її реалізації. Ми проконсультуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Світ Audi завжди поруч з Вами

Завантажте календар на 2017 рік для рабочого столу Вашого ПК.

Підписка на новини

Audi Newsletter від офіційного дилера Ауди Центр Киев Юг — це завжди актуальна інформація про новини. Останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та акції, що діють.

Выберите себе язык

Русский Украинский