Audi RS 25 років: ювілейний пакет дизайну

Audi RS 25 років: ювілейний пакет дизайну

Ексклюзивний колір кузова Nogaro і синьо-блакитні елементи інтер'єру з алькантари легендарного RS 2 Avant. На честь 25 річчя культової моделі Audi, бренд представив ювілейний пакет дизайну для всієї лінійки автомобілів RS.

Історія успіху високопродуктивних моделей RS

25 років удосконалень, престижу і ексклюзивності. У 1994 році RS 2 Avant поклав початок історії успіху високопродуктивних моделей Audi. На честь першого безкомпромісно потужного універсалу, Audi Sport GmbH випускає ексклюзивний пакет обладнання для TT RS Coupe, RS 4 Avant, RS 5 Coupe, RS 5 Sportback, RS 6 Avant і моделі RS 7 Sportback.

«Всі наші моделі RS - унікальні. Ще з 1994 року RS 2 Avant представляв нашу філософію високої продуктивності, індивідуальності та комфортного повсякденного використання. Саме таке поєднання стало ключем до успіху лінійки RS », - каже Олівер Хоффманн, керуючий директор Audi Sport GmbH.

Новий автомобіль Audi RS 7 Audi RS 7

«У нашому ювілейному пакеті дизайну ми зробили акцент на характер і неповторні риси автомобілів». RS 2 Avant свого часу створив абсолютно новий сегмент високопродуктивних універсалів Audi. Завдяки своєму п'ятициліндрові двигуну потужністю 315 к.с., екстравагантному дизайну інтер'єру та яскравому ексклюзивному забарвленню синього кольору Nogaro, з ефектом перламутру, він став абсолютним лідером свого часу.

Автомобіль Audi RS 4 Інтер'єр Інтер'єр Audi RS 4

Моделі RS, для яких тепер доступний ювілейний дизайн, також можуть бути пофарбовані в автентичний колір додатково. Mythos чорний, Nardo сірий і льодовиковий білий доступні в якості альтернативних кольорів.

Новий автомобіль Audi RS 4 Audi RS 4

Ексклюзивний дизайн лінійки Audi RS

Ювілейний дизайн екстер'єру поєднує в собі матову алюмінієву і глянцеву чорну обробку. Кільця Audi і логотипи RS, а також заднє крило TT RS Coupé і корпуси зовнішніх дзеркал виконані в чорному глянцевому кольорі. Ексклюзивний ювілейний логотип RS з номером «25» проектується на дорожнє покриття при відкритті дверей. Для ще більшої деталізації дизайну, колеса розроблені в двокольоровому стилі з сріблястим і глянцевим антрацитом.

Стилістика інтер'єру також натхненна легендарним RS 2. У салоні переважає чорний колір з акцентами кобальтово-синього в алькантарі, на обшивці підлогових килимків і на ергономічному ободі керма. Спортивні сидіння RS зі стільниковою структурою в моделях TT RS, RS 4 і RS 5 поєднують в собі високоякісну шкіру Nappa з центральними вставками з алькантари, як і в RS 2 Avant свого часу. Оббивка спортивних сидінь RS в RS 6 і RS 7 виконана з перфорованої шкіри Valcona. В інтер'єрі логотип «25 років» прикрашає верхню частину спинок сидінь, килимки та панелі оббивки дверей.

Новий автомобіль Audi TT RS Audi TT RS

У Німеччині та інших європейських країнах ювілейний пакет доступний для замовлення за ціною від 9 350 євро.