Ефектний вигляд нових автомобілів Audi RS 5 DTM

19.03.2017
 • Audi представляє гоночні автомобілі нового сезону DTM.


 • Вперше вони вийдуть на трасу на 14-й календарного тижня під час передсезонних тестів в Хоккенхаймі.


 • Спільні тести для команд, пілотів та нових гоночних інженерів.
 • Приблизно за місяць до початку нового сезону DTM Audi представляє оформлення шести гоночних автомобілів Audi RS 5 DTM. Інженери автоспортивного підрозділу Audi останні два тижні займалися підготовкою спортивних автомобілів разом з командами. Прикінцеві передсезонні тести в Хоккенхаймі (Hockenheim) відбулися минулого тижня.

  У новому сезоні Audi знову робить ставку на перевірених партнерів, які стали титульними спонсорами шести автомобілів Audi RS 5 DTM: це спеціалізований журнал AUTO BILD MOTORSPORT (пілот – Рене Раст (René Rast)), марка моторного масла Castrol EDGE разом з брендом спортивного палива ARAL ultimate (пілот – Лоїк Дюваль (Loïc Duval)), системний партнер в області високоякісних інструментів Hoffmann Group (пілот – Джеймі Грін (Jamie Green)), преміальний чоловічий журнал Playboy (пілот – Ніко Мюллер (Nico Müller)), виробник енергетичних напоїв Red Bull (пілот – Маттіас Екстрем (Mattias Ekström)) і технологічна компанія Schaeffler (пілот – Майк Роккенфеллер (Mike Rockenfeller)).

  Крім цього, на всіх автомобілях Audi RS 5 DTM будуть розміщені логотипи Audi Sport, Akrapovic і Castrol EDGE. У число партнерів Audi в сезоні DTM 2017 року також ще увійдуть Alpinestars, DIE WELT, MAN, Gerolsteiner і пивоварня Hofmühl.  Всі шість пілотів Audi взяли участь в заключних передсезонних тестах в Хоккенхаймі. Чотирьом з них у 2017 році має бути працювати з новими інженерами. Маттіас Екстрем співпрацюватиме з Арно НьюБ (Arnau Niubö), який в минулому році виконував обов’язки гоночного інженера Майка Роккенфеллер. Лоран Федаку (Laurent Fedacou), який раніше працював з Тімо Шайдер (Timo Scheider), переходить до Майку Роккенфеллер. Матьє Ле Нейл (Mathieu Le Nail), який останнім часом обіймав посаду інженера з розвитку в програмі Audi WEC, був закріплений за Лоїком Дювалем, а працювати з автомобілем Рене Раста буде Флоріан Рінкес (Florian Rinkes), який має великий досвід в DTM в якості інженера по експлуатації.

  Три команди Audi Sport (ABT Sportsline, Phoenix та Rosberg) вперше вивели на траси нові Audi RS 5 DTM під час передсезонних тестів в Хоккенхаймі.  Сезон DTM буде відкритий на трасі «Хоккенхаймринг» (Hockenheimring), перший гоночний уїк-енд запланований на 5-7 травня.

  Команди Audi Sport в сезоні DTM 2017 року  Audi Sport Team Abt Sportsline

  № 5 Маттіас Екстрем (S), Red Bull Audi RS 5 DTM (інженер: Арно НьюБ)

  № 51 Ніко Мюллер (CH), Playboy Audi RS 5 DTM (інженер Флоріан Грюнвальд (Florian Grunwald))

  Audi Sport Team Phoenix

  № 77 Лоїк Дюваль (F), Castrol EDGE Audi RS 5 DTM (інженер: Матьє Ле Нейл)

  № 99 Майк Роккенфеллер (D), Schaeffler Audi RS 5 DTM (інженер: Лоран Федаку)

  Audi Sport Team Rosberg

  № 33 Рене Раст (D), AUTO BILD MOTORSPORT Audi RS 5 DTM (інженер Флоріан Рінкес)

  № 53 Джеймі Грін (GB), Hoffmann Group Audi RS 5 DTM (інженер: Еріх Баумгертнер (Erich Baumgärtner))

  джерело: audi.ua

  Выберите себе язык

  Русский Украинский