Audi RS 5 Sportback та RS 5 Coupe - елегантний та спортивний дизайн

Audi RS 5 Sportback та RS 5 Coupe - елегантний та спортивний дизайн

Елегантні пропорції нових моделей RS 5 Coupe і RS 5 Sportback гармонійно поєднуються з потужними деталями автоспорту. Дизайнери Audi були натхненні оригінальним Quattro 1980 року і Sport Quattro 1984 року.

Audi RS 5 Coupe та RS 5 Sportback дизайн екстер'єру

Новий дизайн решітки радіатора Singleframe є головним акцентом на передній частині автомобіля. Між Singleframe і капотом розташовані аеродинамічні вентиляційні отвори, що нагадують про класичний Sport quattro 1984 року. Захисна решітка радіатора з тривимірною стільниковою структурою, характерною для RS, має глянцевий чорний дизайн.

Зовнішні повітрозабірники мають дизайн в футуристичному стилі. Як і в Singleframe, тривимірні стільникові решітки розташовані на вхідних отворах для оптимізованої аеродинаміки, лівий повітрозабірник закритий, а правий подає повітря в обидва допоміжних водяних охолоджувача, що значно покращує потік повітря навколо RS 5. В результаті, це забезпечує чудовий коефіцієнт опору 0,32.

Стандартно моделі RS 5 оснащені світлодіодними фарами Matrix LED і динамічним покажчиком повороту. Також, за запитом доступні світлодіодні фари Matrix з Audi Design. Силует нового Audi RS 5 Coupé і RS 5 Sportback звертає на себе увагу класичними пропорціями купе. Хвилеподібна лінія плечей робить контур автомобіля плавним і динамічним.

Автомобіль Audi RS 5 Sportback Audi RS 5 Sportback

У задній частині кромка спойлера розбиває повітряний потік роблячи автомобіль ще більш аеродинамічним. Дві великі овальні труби вихлопної системи RS разом зі стильною вставкою дифузора покращують звучання. Також, за запитом надається спортивна вихлопна система RS з чорними овальними трубами.

Палітра кольорів забарвлення кузова включає в себе десять відтінків, в тому числі два нових кольори: турбо-синій і танго-червоний. Асортимент Audi exclusive пропонує безліч інших варіантів оздоблення.

Вага RS 5 Coupé становить всього 1707 кг; в той час як RS 5 Sportback важить 1 742 кг. Зокрема, це пов'язано з компактним турбонаддувом V6 і високою часткою гарячекатаних і, отже, особливо легких сталевих компонентів в пасажирському салоні. Для купе доступний дах з вуглепластика з інноваційною волокнистою структурою, що зменшує вагу автомобіля приблизно на 4 кг.

Купе з двома дверима має довжину 4,72 м, ширину 1,87 м і висоту 1,37 м. Чотиридверний Sportback трохи ширше і вище, а саме - 4,78 м і 1,38 м. Багажне відділення має базовий розмір 410 л в купе і 465 л в RS 5 Sportback.

Автомобіль Audi RS 5 Coupe Audi RS 5 Coupe

Оздоблення і дизайн салону RS 5 Sportback та RS 5 Coupe

Інтер'єр моделей RS 5 характерний горизонтальними лініями і високоякісними поверхнями, які передають відчуття функціонального простору. За запитом доступний панорамний скляний люк, який дозволяє більшій кількості світла проникати в інтер'єр. Інтер'єр витриманий в чорному і кам'яно-сірому кольорах.

Підніжки і педалі виготовлені з нержавіючої сталі; додаткові елементи з алюмінієвого сплаву. Опціонально доступні алюміній антрацитового кольору, глянцевий вуглець або, в якості нової альтернативи, матовий вуглець. З двома пакетами дизайну RS інтер'єр може бути розроблений індивідуально з контрастною строчкою червоного або сірого кольору.

Автомобіль Audi RS 5 Sportback салон

Передні спортивні сидіння RS можуть регулюватися електрично і пневматично за допомогою їх високих опор і, таким чином, забезпечують оптимальну стійкість. На підлокітниках і по центру розташовані логотипи RS.

Шкіряні чохли з алькантари або ексклюзивної шкіри Nappa зі стільниковим малюнком доступні за запитом. Замість спортивних сидінь RS Audi також пропонує спортивні сидіння S, з вентиляцією. У стандартну комплектацію також входить багатофункціональне спортивне шкіряне кермо RS, а також накладки на пороги з підсвічуванням і логотипами RS 5.

Автомобіль Audi RS 5 Coupe салон Audi RS 5 Coupe

RS 5 — cистема управління і сенсорний дисплей MMI

Ультрасучасний дизайн інтер'єру гармонує з новою концепцією управління, яка розташована на сенсорному дисплеї MMI з 10,1-дюймовим екраном. Великий сенсорний дисплей злегка нахилений до водія для більшої продуктивності і оснащений акустичним зворотним зв'язком.

Структура меню організована інтуїтивно зрозумілим чином, так що бажана функція може бути доступна легко і швидко. Пошук MMI заснований на вільному введенні тексту і дуже швидко відображає необхідні результати.

Автомобіль Audi RS 5 Coupe кокпит Audi RS 5 Coupe

Також, додаткова панель Audi virtual cockpit plus з 12,3-дюймовим екраном і роздільною здатністю Full HD 1920 x 720 пікселів відображає динамізм нових моделей RS 5. Через багатофункціональне рульове колесо водій може перемикатися між декількома дизайнами відображення і додатковими дисплеями, які специфічні для RS .

Такі як поточний стан тиску в шинах, крутний момент, потужність, температура моторного масла, тиск наддуву і перевантаження. Повністю перфороване спортивне шкіряне рульове колесо RS з новими великими алюмінієвими перемикачами також оснащено кнопкою «RS MODE».

За допомогою якої водій може вибрати між режимами «RS1» і «RS2». Як інноваційний елемент функціоналу, також доступний проекційний дисплей за запитом, який відображає важливу інформацію на вітровому склі - в тому числі дисплеї RS.

Інноваційне обладнання нових моделей Audi RS 5

Нові Audi RS 5 оснащені сучасними системами зв'язку і навігації. Операційна система MMI пропонує сучасний досвід користувача, подібний до смартфону.

Замість кнопки на центральній консолі, яка була оснащенням попередніх моделей, управління тепер здійснюється за допомогою великого сенсорного дисплея з акустичною зворотним зв'язком. Він встановлений в центрі панелі приладів і злегка нахилений до водія, має діагональ 10,1 дюйма і роздільну здатність 1540 х 720 пікселів.

Додатковий трьохзонний автоматичний кондиціонер може управлятися через великий дисплей. Окрема панель управління доступна для пасажирів на задніх сидіннях. В кабіні стандартно встановлений 7-дюймовий кольоровий дисплей. Повністю цифрова віртуальна кабіна Audi plus з діагоналлю 12,3 дюйма і роздільною здатністю Full HD 1920 x 720 пікселів опціонально доступна.

Крім класичного відображення з циферблатами приладів, дисплеї, характерні для RS, з індикацією потужності і крутного моменту, перевантаженнями і системою контролю тиску в шинах, також автоматично відкриваються при виборі двох нових режимів RS за допомогою кнопки на рульовому колесі.

Автомобіль Audi RS 5 Coupe вид збоку Audi RS 5 Coupe

З опціональною інформаційно-розважальною системою MMI Navigation plus автомобіль вчиться на основі пройдених маршрутів і, таким чином, може пропонувати оптимальні маршрути. Розрахунок відбувається онлайн на серверах, де інформація обробляється в реальному часі для загальної ситуації з трафіком.

Якщо мобільне з'єднання недостатньо сильне, навігація плавно перемикається на вбудовану маршрутизацію, яка виконується паралельно. Карта, яка об'єднує 3D-моделі багатьох великих європейських міст, оновлюється чотири рази на рік.

Також, для моделей RS 5 доступно більше 30 систем допомоги водієві. У стандартну комплектацію входить система паркування plus, круїз-контроль, розпізнавання дорожніх знаків і системою бічної допомоги Audi.

Додаткові системи включені в пакети «Drive» і «Park». Пакет асистент «Drive» включає в себе адаптивний круїз-контроль з функцією «Stop and Go» і Audi Pre Sense, включаючи Pre Sense Basic. Допомога в збереженні смуги руху і попередження про зміну смуги руху є частиною додаткового пакету.

Допомога в прогнозуванні ефективності може оптимізувати гальмування і прискорення RS 5 шляхом аналізу навігаційних даних, таких як перехрестя і перехрестя з круговим рухом, на додаток до системи розпізнавання дорожніх знаків.

Допоміжний пакет «Park» включає паркувальну систему plus, камеру заднього виду і стоянкове гальмо. Крім того, за допомогою оновлення можна додати допоміжні системи, наприклад камери з об'ємним оглядом і систему допомоги при парковці.

Автомобіль Audi RS 5 Sportback вид збоку Audi RS 5 Sportback

Audi RS ексклюзивний ювілейний пакет дизайну

Також, Audi Sport GmbH пропонує ювілейний пакет дизайну для нових моделей RS 5. «Ювілейний пакет 25 років RS» поєднує в собі найкраще зі стилістики першої моделі Audi RS - RS 2 1994 року. Інтер'єр синього кольору Nogaro є автентичним; в якості альтернативи, також на вибір доступний чорний, сірий Nardo і льодовиковий білий.

Додаткові елементи в матовому алюмінієвому корпусі і глянцевому чорному кольорі, колеса в двокольоровому дизайні роблять модель ще більш ексклюзивною. В інтер'єрі стільникова структура спортивних сидінь RS підкреслена контрастним синім денімом.

Audi RS 5 Sportback
Audi RS 5 Sportback
Audi RS 5 Sportback диски
Audi RS 5 Sportback
Audi RS 5 Sportback решітка радіатора
Audi RS 5 Sportback
Audi RS 5 Sportback дзеркала
Audi RS 5 Sportback
Audi RS 5 Sportback задні фари
Audi RS 5 Sportback
Audi RS 5 Coupe
Audi RS 5 Coupe
Audi RS 5 Coupe диски
Audi RS 5 Coupe
Audi RS5 Coupe диски
Audi RS 5 Coupe
Audi RS 5 Coupe решітка радіатора
Audi RS 5 Coupe
Audi RS 5 Coupe дзеркала
Audi RS 5 Coupe