Audi RS Q3

  Новий Audi RS Q3

  Будьте готові до чого завгодно.

  Потужний, спортивний, динамічний – це Audi RS Q3. Цей автомобіль надихає і закликає до руху. Його дизайн випромінює впевненість і привертає увагу. Разом з Audi RS Q3 для Вас відкриті всі дороги. Насолоджуйтесь свободою.

  УвагаНа даний момент моделі з індивідуалізованим обладнанням не доступні для продажу. Проте, Ви все ще можете придбати вже готовий варіант. Для отримання більш докладної інформації про доступні нові автомобілі Audi RS Q3 в «Ауді Центрі Київ Юг».

  Знайомство з Audi RS Q3. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi RS Q3.

  Огляд

  Світлодіодні фари. Audi RS Q3

  Сучасні світлодіодні технології дозволяють висвітлювати дорогу ще краще, роблячи поїздку більш комфортною і безпечною. Завдяки системі MMI Navigation plus маршрутні дані використовуються для регулювання і розподілу світла в залежності від ситуації. Таким чином, Ви не пропустите жодної деталі.
  Підписка на новини

  Audi Newsletter від офіційного дилера Ауді Центр Київ Юг — це завжди актуальна інформація про новини, останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та діючі акції.

  Гарантія виробника.

  4 роки пробігу або 120 000 км. пробігу

  Фінансові послуги Ауди Центр Київ Юг

  Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский