RS 4 Avant

Зразкове поєднання спортивності
і функціональності
Новий Audi RS 4 Avant

Витрата палива: 8,8 л / 100 км; Обсяг викидів CO₂: 199 г / км. В 4 поколінні новий RS 4 Avant – самий спортивний автомобіль в сімействі A4 – поєднує високу продуктивність, функціональний внутрішній простір і унікальну мову дизайну, якою володіє серія RS. Від фірмової решітки радіатора Singleframe зі стільниковою структурою і емблемою RS4, м’язистих бічних ліній з відкритими колісними арками до спортивної вихлопної системи RS з великими овальними вихлопними трубами – кожна деталь стає сміливою заявою про максимальну спортивность, динаміку і високу швидкість. У той же час новий універсал RS 4 Avant має достатній потенціал для вирішення повсякденних завдань.

close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ “Ауді-Центр Київ”. З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв’язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Технічні характеристики RS 4 Avant:

250 км/ч

Максимальна швидкість стандартно

280 км/ч

Максимальна швидкість опціонально

4,1 сек.

Від 0 до 100 км/год

Детальніше про привід

Продуктивність

2.9-літровий двигун V6 TFSI забезпечує Audi RS 4 Avant потужністю 331 кВт (450 к.с.) при 5700-6 700 об / хв і максимальним крутним моментом 600 Нм. Об’єм двигуна складає 2894 кубічних сантиметри.

Ейфорія і ефективність без компромісів

Audi RS 4, оснащений системою прямого вприскування палива, подвійним турбонаддувом і системою управління клапанами Audi valvelift, видає бездоганне поєднання продуктивності і потужності, справжню спортивність і натиск. 8-ступінчаста коробка передач Tiptronic забезпечує вражаючу швидкість, а постійний повний привід quattro стежить за керованістю. Створені ідеальні умови для дійсно інтенсивного досвіду водіння.

Центр керування

Точно, наочно і зручно: 12,3-дюймовий ЖК-екран віртуального кокпіта Audi дозволяє вам управляти всім набором функцій і контролювати стан автомобіля без зайвих рухів. Потужність двигуна, G-Meter, актуальна швидкість і багато іншого – на екрані в будь-яку секунду доступна вся корисна інформація. Крім того, за допомогою миготливого світла у верхній частині екрану візуалізуються зміни передач.

Перше враження
вирішує все

Дизайн нового RS 4 Avant передає виразну думку про енергію і швидкість. Опціональні матричні світлодіодні фари Matrix LE, які отримали затемнену окантовку, вже здалеку справляють сильне враження.

Детальніше про фари

Вказівники повороту

Універсал має дуже продуману і сучасну систему підсвічування. Динамічний індикатор поворотника від Audi дає чіткі і безпомилкові сигнали для пішоходів та інших автомобілів на трасі. Навіть при поганій видимості вказівники повороту можна швидко і легко виявити.

Денні ходові вогні

Бачити і бути побаченим: денні ходові вогні не тільки підкреслюють чудовий вид Audi RS 4 Avant, а й гарантують ще один рівень безпеки. При цьому LED фари від Audi практично не споживають енергії.

Нічні ходові вогні

Світлодіодні фари Audi Matrix забезпечують бездоганне висвітлення, наближене до денного світла, навіть в саму темну і непрохідну ніч. Низький рівень споживання енергії та тривалий термін служби будуть приємним доповненням до ефективності. Інноваційна система освітлення гарантує ефективне виявлення в темряві всіх учасників руху, всіх дорожніх знаків і всіх перешкод на шляху вашого автомобіля.

Швидко розганяється. Ще швидше гальмує.

Завдяки 20-дюймовим колісним дискам з кованого алюмінію RS4 Avant завжди впевнено починає рух. Опціонально доступні червоні глянцеві гальмівні супорти, що роблять модель візуально ще більш атлетичної і яскравою.

З поул-позиції в повсякденне життя:

Новий RS 4 Avant налаштований на незмінно високу продуктивність в щоденному режимі. В інтер'єрі універсалу є все, що робить швидкісну їзду чимось особливим і залишається при цьому завжди близьким до вимог повсякденного життя.

Детальніше про інтер'єр

Спортивність як головна ідея Audi RS 4 Avant

Цифрова приборка віртуального кокпіта Audi і проекційний дисплей виводять інформацію про перевантаження, тиск в шинах і крутний момент. Вся важлива інформація для водія - завжди в центрі уваги. Вам не доведеться відволікатися від дороги на високих швидкостях, турбота про оповіщення водія налагоджена в кращих традиціях справжніх гоночних моделей.

Кожне крісло - для переможця

Передні спортивні сидіння RS забезпечують дуже хороше зчеплення при поворотах. Додатково можна замовити спеціальні варіанти їх оформлення в різних поєднаннях кольорів і матеріалів.

Динаміка в кожній деталі

Інтер'єр підтверджує спортивний характер Audi RS4 Avant. У салоні встановлені спортивні крісла, плоский шкіряне мультифункціональне RS-кермо і всілякі дрібні деталі в стилі RS. Для інтер'єру доступна глянцева чорна, карбонова і алюмінієва обробка.

Выберите себе язык

Русский Украинский