rs6_avant_perfomance

Audi RS6 Avant performance

  Прорив потужностей Audi RS 6 Avant performance

  Потужний Audi RS 6 Avant performance створений для тих, хто бажає більшого: більше динаміки, більше потужності, більше ексклюзивності. Для цього було модифіковано існуючий 4.0 двигун V8 TFSI. Силовий агрегат потужністю у 605 к.с. тепер забезпечує розгін авто до 100 кілометрів за 3,7 секунди. Максимальна швидкість автомобіля сягає до 305 км/г.

  Знайомство з Audi RS 6 Avant. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу

  Дізнатися більше
  Решта особливостей. Дизайн Audi RS 6 Avant.

  Для Audi RS 6 Avant performance доступні різноманітні опції, а саме: дизайн-пакет – Audi design package black/blue з елементами оздоблення чорного і синього кольору, який доповнює стандартні спортивні сидіння RS широкими бічними опорами і передбачає використання нової комбінованої оббивки сидінь матеріалом Alcantara та шкірою з прострочуванням у формі сот, контрастну стрічку на підлокітниках, органах управління і килимках. Зазначену комбінацію доповнено упорами для колін з матеріалу Alcantara та декоративними вставками з карбону із саржевим плетінням синього кольору. Стандартні кольори кузова Audi RS 6 Avant performance — сірий (Nardo Grey), чорний (Mythos Black) і синій (Ascari Blue). Діапазон доступних відтінків також включає в себе індивідуальні матові кольори забарвлення кузова Audi exclusive.

  Audi RS6 Avant perfomance

  Різноманітні елементи дизайну підкреслюють спортивний характер Audi RS 6 Avant performance вже з першого погляду. Серед них особливо варто відзначити бампер спортивного вигляду з великими повітрозабірниками спереду і яскраво вираженим дифузором ззаду, решітку радіатора стільникової структури з чорною блискучою обробкою (типове рішення для моделей Audi RS) та розширені накладки на пороги. Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi RS 6 Avant.
  Завантажте календар – шпалери 2017 року на рабочий стіл Вашого ПК.
  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский