Audi S1

  Новий Audi S1

  Забудьте про міську метушню – відчуйте новизну почуттів.

  Ще більше спорту. Ще більше стійкості. Повноцінний контроль над дорогами з приводом quattro. Чим менше опір в русі, тим вище продуктивність. Відчуйте, як міська маячня втрачає свою владу перед потужністю цього шедеврального автомобіля. Присядьте в салон, пристебніть ремені, заведіть двигун. Куди б Ви не прямували, Ви будете пересуватися з нереальною динамікою. S – значить «спортивність». Автомобіль Audi S1 переконливо доводить це. Audi S1 – втілення неймовірного дизайну, поєднаної з приголомшливими технологіями. Прогресивний і спортивний представник лінійки S змусить Ваше серце битися частіше.

  Знайомство з Audi S1.Галерея

  Audi S1 – спортивна версія класичного хетчбека, виражає свій потужний і видатний характер. Кожна деталь екстер’єру вражає з першого погляду. Характерно спортивні лінії – візитна картка автомобілів моделі S. Краса – в деталях. І Audi S1 відмінний доказ цього факту! Чудовий інтер’єр салону – просто знахідка для справжніх цінителів. Спортивні крісла, багатофункціональне кермо і, звичайно ж, потужний двигун. Цей автомобіль створений для щоденного підкорення доріг.

  Огляд
  Новини Audi

  Підписуйтесь на новини від офіційного дилера Audi в Україні. Отримуйте першими інформацію про спеціальні пропозиції, акції, прем’єри автомобілів, запрошення на заходи, а також будьте в курсі останніх подій зі світу Audi.

  Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

  Ми зорієнтуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування, страхування та інших фінансових послуг.

  Світ Audi завжди поруч з Вами. Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера

  Выберите себе язык

  Русский Украинский