Audi S3

  Новий Audi S3

  Ще більш динамічні відчуття.

  Новий Audi S3 володіє збільшеною потужністю, яка нікого не залишає байдужим – цілих 228 кВт (310 к. с.)! З коробкою передач S-tronic для розгону до 100 км/год йому досить всього 4,5 секунди. Крутний момент 380 Н • м, що розподіляється між усіма чотирма колесами завдяки повному приводу quattro, який входить в стандартну комплектацію, забезпечує впевнене просування вперед.

  Знайомство з Audi S3. Галерея

  Динамічний силует. Енергійні та легкі форми кузова. Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi S3.

  Огляд
  Інноваційні асистуючи системи Audi S3

  Комплекс електронних асистуючих систем Audi S3 допоможе Вам в будь-якій поїздці і подбати про комфортне пересування.
  Познайомитеся з системою Audi side assist – асистент перестроювання попереджає водія про появу іншого автомобіля в критичній зоні включенням світлодіодів в зовнішніх дзеркалах заднього виду. 2 радіолокаційних датчика контролюють рух автомобілів, що наближаються ззаду по сусідніх смугах, вимірюючи відстань і обчислюючи різницю швидкостей. Система активується на швидкості від 30 км / год. Активується однократно через меню Car в системі MMI.

  Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера.
  Audi Newsletter від офіційного дилера Ауді Центр Київ Юг — це завжди актуальна інформація про новини, останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та діючі акції.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский