Audi S3 Cabriolet

  Новий Audi S3 Cabriolet

  Кабріолет з дійсно спортивним характером.

  Напередодні літа наші думки виключно про природу та свіже поівтря. Відтак з Audi S3 Cabriolet чарівливе та палке літо відкриє для Вас нову палітру кольорів. А досягається подібне завдяки поєднанню нестримної динаміки, що породжує справжнє піднесення, й неймовірної міці двигунові TFSI з вихідною потужністю 228 кВт (310 к. с.), що набирає обертів за 5,1 секунди до 100 км/год з максимальною швидкістю 250 км/год.
  Audi S3 Cabriolet – вишукана елегантність в стилі спорт S.

  Знайомство з Audi S3 Cabriolet. Галерея

  Ошелешуючий комфорт руху та його безпека з системою Audi side assist до Ваших послуг! Саме вищензазначений комплекс унікальних систем Audi S3 Cabriolet дбайливо потурбується про Ваш вичерпний безпечний комфорт. Асистент – перестроювач, що налаштований на завчасне попередження про появу іншого транспортного засобу в критичній зоні. Пара радіолокаційних датчиків невпинно контролюють рух автомобілів, що відбувається позаду Вас, на сусідніх смугах та наближається , вимірюючи при цьому відстані та паралельно обчислюючи різницю швидкостей.

  Огляд
  Познакомитесь с системой Audi side assist

  Комплекс уникальных систем Audi S3 Sportback позаботится о комфорте. Ассистент перестроения способен предупредить Вас о появлении другого авто в критической зоне. 2 радиолокационных датчика контролируют движение, приближающихся сзади по соседним полосам автомобилей, измеряя расстояние и вычисляя разницу скоростей.

  Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера.
  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский