Audi S3 Sportback

  Новий Audi S3 Sportback

  Курс на випередження.

  Завдяки новітнім технологіям, вага Audi S3 Sportback підтримується на вражаюче низькому рівні. Поєднання потужного 2.0-літрового TFSI двигуна потужністю 228 кВт (310 к. с.) і постійного повного приводу quattro дає можливість для розгону Audi S3 Sportback до 100 км/г всього за 4,6 секунди. Крутний момент 400 Н•м забезпечує швидкий набір потужності. Зовнішні дзеркала заднього виду приваблюють корпусами з покриттям «aluminium», виконані в S-дизайні радіаторні решітки, прикрашені емблемою «S» між хромованими подвійними перегородками. В якості опції пропонуються світлодіодні фари, бокові повітрозабірники, виконані в стилі S-дизайну, та ефектні пофарбовані в червоний колір гальмові спортивні супорти вентильованих 17-дюймових дисків, які підкреслюють істинно спортивний характер моделей S.

  Знайомство з Audi. Галерея. Audi S3 Sportback

  Прогресивний дизайн, що свідчить про унікальність. Інноваційні технології, які підкреслюють динаміку і ефективність Вашого автомобіля. І салон, який вирізняється естетикою та зрозумілою на інтуїтивному рівні функціональністю. І ця перевага помітна здалеку в новому Audi S3 Sportback.

  Огляд
  Познайомтеся з системою Audi side assist

  Комплекс унікальних систем Audi S3 Sportback подбає про комфортну дорогу. Асистент перестроювання здатний попередити водія про появу іншого авто в критичній зоні. Два радіолокаційних датчики контролюють рух автомобілів, що наближаються іззаду по сусідніх смугах, вимірюючи при цьому відстань та обчислюючи різницю між швидкостями. Дана система активна на швидкості від 30 км/г. Активується одноразово через меню Car в системі MMI.

  Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера.
  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский