Audi шукає найкращий сценарій для фільму про A6

Audi шукає найкращий сценарій для фільму про A6

Приблизно через місяць Audi представить оновлену модель A6. У зв’язку з цим компанія планує підготувати великий відеофільм про новий A6. Оголошено конкурс на кращий сценарій для відеороботи.

Нововведень і еволюційних змін буде настільки багато, що можна вважати новий Audi A6 справжнім відкриттям останніх років. Прем’єра Audi A6 пройде в рамках Женевського автосалону, який відбудеться в березні 2018 року.

Від оновленого седана чекають кількох важливих «фішок» – 48-вольтную «помірну» гібридну установку, систему напівавтономного водіння, унікальну підвіску з функцією «сканування» дороги.

Новинка візуально і в плані новітніх технологій витримана в дусі свіжого Audi A8.

Вихід нового A6 – важлива подія в історії марки Audi, і відзначити його Інгольштадт вирішив новим великим фільмом. Однак написати сценарій для ф ільма пропонується всім бажаючим. Молоді кінематографісти можуть спробувати свої сили у великому творчому проекті, присвяченому новому Audi A6

Audi A8

Audi A6 останнього (на даний момент) покоління

Згідно з ідеєю Audi A6 Film Contest, в сценарії не повинен бути присутнім опис моделі. Слоган – «Натхненний Audi A6».

Кращі шість сценаріїв отримають бюджет в 15 000 євро, щоб зробити їх бачення оновленого седана повноцінним фільмом.

Таким чином, Audi відкриває нові горизонти для талановитих сценаристів, операторів і режисерів з усього світу. Саме ви можете уявити Audi A6 в новій перспективі і абсолютно унікальним способом!

Головні теми для фільму – «спортивність», «комфорт» і «перетворення в цифрову форму». Незважаючи на те, що автомобіль A6 є першопричиною майбутнього фільму, показувати у фільмі його не можна. Вибирати кращий сценарій будуть висококласні професіонали зі світу кіно і автомобілів. Уже в цьому місяці будуть оголошені переможці Audi A6 Film Contest: три призових сценарію будуть реалізовані в три повноцінних відеофільму. Побачити їх можна буде все там же – на Женевському автосалоні.