Audi спільно з TomTom розробляє високоточні карти навігації

Audi спільно з TomTom розробляє високоточні карти навігації

Як можна помітити на прикладі нового Q7, преміум-бренд Audi приділяє особливу увагу якості навігації в автомобілі. Наступним кроком в цьому напрямку буде поява нових унікальних карт з високою роздільною здатністю, які стануть важливим елементом системи допомоги водієві.

Навігаційні карти для автомобілів Audi

Розробка нових навігаційних карт для автомобілів Audi вже ведеться і в цьому німецької компанії допомагають компетентні і талановиті партнери. Ймовірно, результатом цих дослідів стане створення найдосконаліших карт навігації для автомобілів. Ну а поки прекрасний приклад потенціалу цих розробок і пошуків - помічник по прогнозуванню ефективності в новому Audi Q7, який вміє запам'ятовувати і використовувати інформацію про місцевість, щоб доставляти Вас до місця призначення з більшою ефективністю і зручністю. У майбутньому в такому плануванні маршрутів саме карти з високою здатністю гратимуть ключову роль.

Навігаційні карти Audi

«Важливість тривимірних карт з високою здатністю буде продовжувати рости в майбутньому», - пояснює професор Ульріх Хакенберг, глава відділу розвитку Audi. Такі карти дозволять з високою точністю прогнозувати дорожні ситуації і найкращим чином в них себе вести. Система навігації майбутнього від Audi буде використовувати повний спектр можливих даних для допомоги водієві. Саме для того, щоб зробити їх максимально ефективними, були залучені зовнішні фахівці. Серед партнерів Audi - голландський постачальник карт і навігації TomTom.

Першим автомобілем, в якому будуть реалізовані навігаційні карти майбутнього, стане наступне покоління Audi A8. Флагманський седан стане лідером в області пілотованих технологій водіння і використання карт з високою роздільною здатністю.

Але вже сьогодні клієнти Audi можуть побачити значні переваги від точних картографічних матеріалів. Прогностичний помічник по підвищенню ефективності в новому Audi Q7 вже використовує високоточні дані маршруту, які включають в себе інформацію про перепади висот і інші характеристики місцевості. Використовуючи ці дані, система навігації кожну секунду контролює ситуацію - навіть в ті хвилини, коли сам водій не використовує навігацію.

Навігаційні карти для автомобілів Audi фото 1

При бажанні система також може використовуватися для економії палива. Помічник водієві в Q7 пропонує практичні поради щодо економії палива для водіїв в ситуаціях, коли зниження швидкості має сенс і можливість. Помічник по прогнозуванню ефективності розпізнає перехрестя, спуски і сходження, а також всілякі дорожні знаки, в тому числі знаки обмеження швидкості - часто до того, як водій їх помітить. Водії, які повністю використовують ці можливості, можуть знизити витрату палива на 10%