Audi спонсор електромобільності на Berlinale 2020

Audi спонсор електромобільності на Berlinale 2020

Audi традиційно виступив головним спонсором міжнародного кінофестивалю Berlinale. Електрифікований автомобільний парк, премія Audi Short Film Award та інші деталі заходу в нашому новому матеріалі.

Гібриди A8 TFSI e, A7 Sportback TFSI e та повністю електричний Audi e-tron в автопарку кінофестивалю

До 70-річчя Берлінале в якості головного автомобільного спонсора з електрифікованими і повністю електричними моделями преміального сегменту виступив Audi. У своєму прогресивному та елегантному автопарку бренд буде створювати розкішну атмосферу для знаменитостей і гостей кінофестивалю на шляху до Червоній доріжки з 20 лютого по 1 березня.

Уже в одинадцятий раз знаменитий бренд є спонсором міжнародного кінофестивалю Berlinale. Автомобільний парк в цьому році включає повністю електричний Audi e-tron і дві нові гібридні моделі з модулями Audi A8 TFSI e і A7 Sportback TFSI e. Для виконавчого директора Берлінського кінофестивалю буде надано електричний Audi e-tron.

Audi e-tron вид збоку Audi e-tron

Премія Audi Short Film Award і щорічна участь бренду в Berlinale

«Програма відкритих дверей в Берліні є ідеальною можливістю для всіх, хто захоплений майбутніми перспективами в області кіно, культури, бізнесу і громадськості», - говорить Х'юберт Лінк, керівник відділу маркетингу в Audi AG. Аналітичний центр Audi Denkwerkstatt Berlin разом з іншими експертами представлять виступи про розробку прототипів в галузі кіно і мобільності. Посол ООН з проблем клімату і гонщик Audi Formula E Лукас ді Грассі також розкажуть про концепцію стійкої мобільності.

Берлінський міжнародний кінофестиваль - це форум, на якому зустрічаються сміливі і нетрадиційні кінематографісти. З премією Audi Short Film Award культовий виробник автомобілів з 2015 року просуває талановитих режисерів короткометражних фільмів. Нагорода за експериментальне кінематографічне мистецтво з призовим фондом в 20 000 євро буде вручена на офіційній церемонії нагородження 70-го Берлінале 29 лютого. «У короткометражних фільмах ми часто бачимо радикально нові підходи, необхідні для просування інновацій. Це прогресивне ставлення є відображенням філософії Audi», - говорить Х'юберт Лінк. Вручення Золотих і Срібних ведмедів буде транслюватися в прямому ефірі в Audi Berlinale Lounge.