Audi SQ7 TDI
Стиль і спортивність, гідні захоплення.

Новий Audi SQ7 TDI

Найпотужніший дизельний автомобіль класу SUV на ринку з потужністю 320 кВт (435 к.с.) і крутним моментом 900 Нм. Динаміка моделі викликає непідробне захоплення: розгін за 4,8 с від 0 до 100 км / год і здатність через миті досягати всіх 250 км / год роблять її іконою спортивних позашляховиків. Вражаючий зовнішній вигляд вигідно підкреслює елегантність і міць Audi SQ7 TDI, а просторий салон стає шикарними апартаментами для всіх ваших супутників у дорозі (модель вміщує до 7 осіб). Найпривабливіша пропозиція на ринку серед спортивних SUV: в комфорті, преміальності, динаміці і безпеці з Audi не може конкурувати на рівних жоден позашляховик.close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ "Ауді-Центр Київ". З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Іконографічний дизайн.

Екстер'єр Audi SQ7 TDI

Вражаючий зовнішній дизайн моделі SQ7 складається з безлічі дрібних і більш значних елементів, які розкидані по всьому кузову. Кожен з них вносить свої акценти і настрій. Екстер'єр виглядає дуже виразно: кожна лінія і кожна грань має точної і виразної візуальної задумкою. Через це джип здається вкрай солідним і має стильний вигляд. SQ7 TDI вражає чудовим поєднанням потужності і суворого стилю. Хоч куди кинути погляд, кросовер виглядає розкішно: зовнішні дзеркала заднього виду з алюмінієвою обробкою, спортивні пороги, скульптурна форма решітки радіатора singleframe. За допомогою хромованих здвоєних вихлопних труб зліва і справа інженери зуміли надати машині ще більш спортивний характер. З цієї ж причини колісні арки виконані такими виразними і помітними.

Экстерьер Audi SQ7 TDI
Докладніше про екстер'єр

Зовнішній вигляд Audi SQ7 TDI

Бампера, бічні повітрозабірники, корпуси зовнішніх дзеркал і алюмінієві вставки дверей - все поверхні виконані в характерному дизайні серії S. Система вихлопу "Active Sound" плавно переходить в квадратні вихлопні труби.

Простір і комфорт преміум-класу.

Інтер'єр Audi SQ7 TDI

Інтер'єр SQ7 має дві визначальні риси - великий простір і бездоганно високу якість виконання. Всередині автомобіль виглядає як зразок преміального сучасного позашляховика. Концепція використання внутрішнього простору повністю переосмислена: відтепер кожен сантиметр всередині машини має значення, і використовується для комфорту і зручності водія і пасажирів. Простір в салоні SQ7 використовується дуже гнучко і з вражаючою ефективністю - такий ретельності і уваги не помітити ні в жодному іншому SUV.

Интерьер Audi SQ7 TDI
Докладніше про інтер'єр
Спортивные сидения Audi SQ7 TDI

Спортивні сидіння Audi SQ7 TDI

У базовій комплектації Audi SQ7 TDI встановлені спортивні сидіння. Також на замовлення можна придбати спортивні сидіння "Plus". В автомобілі передбачено комфортне розміщення до 7 осіб. У базовій комплектації другий ряд сидінь оснащений спинкою з трьох частин з декількома сегментами, які можна складати окремо. Опціонально доступні сидіння третього ряду складаються за допомогою електроприводу. Концепція салону SQ7 TDI пропонує широкі можливості для трансформації.

Парные декоративные вставки в салоне Audi SQ7 TDI

Парні декоративні вставки в салоні Audi SQ7 TDI

Ще одна ключова особливість інтер'єру SQ7 TDI - парні декоративні вставки, виконані в численних комбінаціях кольорів і матеріалів. Особливо приваблива, наприклад, комбінація сатинованого алюмінію "Sono" вгорі з алюмінієм і деревиною "Beaufort" знизу.

Освітлення салону Audi SQ7 TDI

Салон SQ7 не тільки зручний, він також дарує виняткову розкіш своєму власникові і його супутникам. В системі освітлення інтер'єру застосована високоякісна світлодіодна технологія. На додаток до опціональному пакету освітлення, доступна підсвічування внутрішнього простору: вона забезпечує освітлення порогів дверей і додаткове освітлення контуру центральної консолі. При бажанні власника освітлення інтер'єру може встановлюватися поступенчато: завдяки системі MMI можна встановити один з декількох профілів освітлення і регулювати освітлення, використовуючи 32 ступені. Обставини на трасі бувають різними і система освітлення Audi SQ7 здатна запропонувати оптимальне рішення для будь-яких обставин.

Двигун V8-битурбо в новому Audi SQ7

Дорогоцінним каменем силової установки Audi SQ7 є бітурбірованний двигун V8 TDI. Потужність складає 320 кВт (435 к.с.), крутний момент - 900 Нм при 1000-3250 / хв, а максимальна швидкість доведена до 250 км / ч. Завдяки V8 TDI ваш Audi може розганятися до до 100 км / за 4,8 с.

Двигатель V8-битурбо в новом Audi SQ7 TDI
Докладніше про технології
Двигатели V8 нового Audi SQ7 TDI

Двигуни V8 нового Audi SQ7 TDI

Новий Audi SQ7 TDI - найпотужніший дизельний позашляховик серед існуючих на ринку. Завдяки численним унікальним характеристикам і відмінному екстер'єру SQ7 TDI виглядає дуже ефектно з будь-якого ракурсу. Сам двигун V8 був розроблений абсолютно заново, з метою досягти найкращого балансу поняттями «ефективність» і «потужність». Він черпає свою потужність з робочого об'єму 3956 см3.

Двигатели Twin-Turb нового Audi SQ7 TDI

Двигуни Twin-Turb нового Audi SQ7 TDI

У новітньому двигуні Twin-Turbo працюють два турбокомпресора, керуючі щільним потоком вихлопних газів. В роботі турбокомпресорів варто принцип послідовного турбонаддува: на малих і середніх оборотах двигуна працює тільки один турбокомпресор, а другий турбокомпресор включається при підвищенні навантаження. Турбокомпресори доповнюють компресор з електроприводом, призначений для належної динаміки без "турбо-провалу" на малих обертах двигуна. 8-циліндровий двигун набирає свою потужність без серйозного запізнення - велика перевага, особливо при старті з місця.

Компресор з електроприводом в Audi SQ7 TDI

Джип Audi SQ7 TDI вкрай цікавий ще й тим, що має компресор з електроприводом - запорука видатної динаміки на кожному старті. Ніколи раніше в подібному автомобілі компресор не використовувався, це перший випадок в історії автомобілебудування.

Коробка перемикання передач tiptronic в Audi SQ7 TDI

8-ступінчаста коробка tiptronic встановлена ​​не тільки в Audi SQ7, однак саме для цієї моделі вона була заново сконструйована. В результаті передачі перемикаються разюче швидко і ефективно, а водій може відчувати себе більш розслаблено навіть на високій швидкості. Коробка передач tiptronic працює в тісному контакті з повним приводом quattro і міжосьовим диференціалом, за рахунок чого потужність оптимально бездоганно переноситься на дорожнє покриття.

Коробка переключения передач tiptronic в Audi SQ7 TDI

Системи допомоги водієві в Audi SQ7 TDI

Асистуючі системи в новому Audi SQ7 TDI вміють допомагати водієві в умовах міста і на повному бездоріжжі. В умовах руху і під час паркування системи допомоги забезпечать вдале вирішення виниклої ситуації. З цими системами управлятися з великим позашляховиком SQ7 стає набагато простіше, навіть без багаторічного досвіду водіння водій зможе з блиском впоратися зі своїми завданнями.

Рівень інтелектуального технічного оснащення SQ7 TDI вражає: понад 20 систем допомоги водієві (24 системи), кожна з яких має продуманим пристроєм і перевіреної ефективністю. Технічний рівень Audi дозволяє заочно гарантувати успіх будь-якої подорожі: незалежно від зовнішніх обставин поїздка буде комфортною і безпеки, з економічною витратою палива. Серед власників Audi особливо поширені позитивні відгуки про асистують системах руху в пробках і паркування.

Системы помощи водителю в Audi SQ7 TDI

Система ESP в Audi SQ7 TDI: стабільність і динаміка

У дизельної версії SQ7 як опція доступна система ESP - електромеханічна система динамічного контролю руху. Її завдання - це контроль поперечної динаміки автомобіля та допомога водію в екстремальних ситуаціях. Система ESP в Audi захищає машину від зриву в занос і бічного ковзання. Таким чином, завжди зберігається курсова стійкість, правильна траєкторія руху і стабілізація становища авто при виконанні маневрів. Навіть на високих швидкостях і на поганому покритті система динамічного контролю руху ESP впевнено контролює стан автомобіля. Система збільшує точність рульового управління, підвищуючи керованість.

Система ESP в Audi SQ7 TDI: стабильность и динамика

Устаткування Audi SQ7

Оборудование Audi SQ7 TDI
Докладніше про обладнання

MMI Touch Audi SQ7 TDI

Багатофункціональна і продумана система настройки автомобіля, телефону і медіа. Крім того, опціонально доступна навігація і Audi connect. Управління функціями здійснюється швидко, гладко і майже інтуїтивно. Інноваційна система значно підвищує загальний комфорт перебування в автомобілі - неважливо, чи перебуваєте ви за кермом або на задньому пасажирському сидінні. У комплекті системи MMI Touch присутня велика сенсорна поверхня.

Bang & Olufsen Advanced Sound System c 3D-звучанням Audi SQ7 TDI

Акустична система з ефектом об'ємного 3D-звуку з додатковими динаміками в передніх стійках, динаміками середніх частот і технологією Symphoria. У комплекті системи йде 23-х канальний підсилювач та 23 динаміка, включаючи сабвуфер. Загальна потужність системи Bang & Olufsen Advanced Sound System становить майже 2 тисячі Вт. Серед її важливих переваг - наявність динамічної компенсації дорожніх шумів.

Фари Audi SQ7 TDI

Тривимірні передні фари SQ7 TDI мають приголомшливий світловий малюнок в контурах подвійний стріли. Для створення світлового потоку в світлодіодним передній фарі встановлено три десятка висококласних світлодіодів, які застосовують три рефлектора. Дорожньо-транспортну ситуацію безперервно аналізує камера, обладнана у внутрішньому дзеркалі заднього виду. Залежно від ситуації, світлодіоди будуть затемнюватися, включатися і вимикатися в потрібний момент. Система освітлення Audi налаштована таким чином, щоб завжди заново приймати рішення про розподіл світла, в залежності від вимог ситуації. Таким чином, дорога висвітлюється чудовим чином в кожну секунду вашого дорожньої пригоди.

Audi virtual cockpit Audi SQ7 TDI

Запускайте численні функції і сервіси MMI за допомогою віртуальної панелі приладів Audi, розміщеної на самому видному місці перед водієм. Для вибору доступні два режими: класичний і прогресивний - для відображення важливої ​​для водія інформації в найкращому дозволі. TFT-дисплей розміром 12,3 дюйма володіє гранично чіткою, детально відпрацьованої графікою. Система здатна забезпечити чудову тривимірну графіку і максимально чітке промальовування графічної інформації приладової панелі з частотою 60 кадрів в секунду. Повністю мультимедійний кокпіт в новому Audi Q7 - беспрецентдентная технологія серед повнорозмірних SUV на автомобільному ринку.

Панорамний дах Audi SQ7 TDI

Стильний панорамний дах з розкішним видом в новому Audi SQ7 включає дві конструктивних частини - електропривод підйому, відкривання передньої частини і тоноване скло. Завдяки панорамної даху в салоні вашого Audi буде завжди хороше природне освітлення і свіже повітря. Крім практичних функцій, панорамний дах Audi SQ7 TDI виконує і естетичну - завдяки йому салон виглядає ще цікавіше, розкішніше і преміальній.

Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам по достоїнству оцінити всі переваги моделей Audi. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час.

Нові автомобілі Audi в наявності

Каталог нових моделей авто, які є в наявності на даний момент у офіційного дилера Audi в Україні.

Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский