Audi Tradition відкриває фестивальний сезон 2018

Audi Tradition відкриває фестивальний сезон 2018

Підрозділ Audi Tradition готується до більш ніж 20 великих міжнародних заходів в 2018 році, обіцяючи участь в них раритетних історичних моделей Audi. Ключові події – «Фестиваль швидкості в Гудвуді-2018» і «Дні Класики в Замку Дік».

Майже два заходи в місяць – в новому 2018 році підрозділ Audi Tradition збирається бути досить активним. Якщо ви збираєтеся в найближчому майбутньому відвідати деякі міста і країни Європи, то цілком можливо, що ви зможете на власні очі побачити кращі історичні моделі Audi.

Фестиваль сезону 2018 для Audi Tradition почнеться з участі у виставці Techno Classica в німецькому Ессені з 21 по 25 березня. Марка з чотирма кільцями за традицією присутній на цій культовій виставці багато років поспіль. У нинішньому році очікується більше 185 тисяч гостей з усього світу. Для Audi ці дні стануть приводом для гордості: 50 років тому бренд повернувся у вищий ешелон з моделлю Audi 100. На виставці Techno Classica в німецькому Ессені компанія представить три спеціальні моделі Audi 100, дві з яких – це Auto Union Type D, яка взяв Гран -При в гонках в Італії і Британії 80 років тому, і Audi 200 quattro, яка виграла американську серію TransAm 30 років тому.

Під час проведення Фестивалю класичних автомобілів в Замку Дік з 3 по 5 серпня бренд Audi відзначить великий ювілей – 150 років від дня народження батька-засновника Августа Горха. В честь цього Audi Tradition буде показувати тільки розкішні моделі від бренду Horch 1920-х і 1930-х років. Святковий показ кращих моделей Horch також матиме місце на щорічній триденній гонці класичних автомобілів Sachsen Classic з 23 по 25 серпня. На стартовій лінії гості побачать виключно моделі бренду Horch. Також Audi Tradition візьме активну участь в заході Horch Classic в місті Цвіккау 22 липня і меморіальній події Horch на його батьківщині в Віннінгене з 12 по 14 жовтня). В рамках гонки вантажних автомобілів DONAU CLASSIC з 21 по 23 червня і ралі Heidelberg Historic 2018 також будуть представлені автомобілі Горха.

Horch 853

В цьому році підрозділ Audi Tradition особливо порадує любителів автоспорту. Серед червоних дат календаря для Audi Tradition в 2018 році – це черговий Фестиваль швидкості в Гудвуді, найбільша в світі подія автоспорту. Змагання з підйому на пагорб на історичних гоночних моделях проводяться вже в 25 раз. Цього разу німецький преміум-бренд буде представлений моделлю Auto Union Type C Silver Arrows 1936 року.

Auto Union Type C Silver Arrows

З 19 по 21 липня в німецькому місті Даун Audi Tradition представить модель Audi Sport quattro S1 «Pikes Peak», з якої Вальтер Рерль переміг в гонці в 1987 році: в рекордні терміни гонщик зумів заїхати на крутий пагорб в американському штаті Колорадо. І на сьогоднішній день досягнення Рерля залишається справжньою родзинкою в історії автоспорту Audi.

Audi 200 quattro TransAm

Відвідувачі Гран-прі Швейцарії в Берні 26 серпня зможуть побачити гоночний автомобіль Auto Union Type C з 1936 року. Уже восени 2018, на заході Stadtpark-Revival в Гамбурзі (8 і 9 вересня) Audi Tradition виведе на стартову лінію модель Audi 200 quattro TransAm 1988 року.