Audi Центр Київ Юг став офіційним дистриб'ютором бренду автокосметики Swissvax

Audi Центр Київ Юг став офіційним дистриб'ютором бренду автокосметики Swissvax

Офіційний дилер Audi Центр Київ Юг починає співпрацю з провідним брендом автомобільної косметики Swissvax. Відтепер в салоні можна купити продукти для догляду за автомобілем преміальної якості, прямо зі Швейцарії. Також ми раді запропонувати послуги фахівців в проведенні професійного догляду за вашим Audi.

Швейцарський бренд Swissvax тепер повноцінно представлений в нашому салоні на Дніпровській набережній, 16-В. У нас ви знайдете оригінальні засоби для догляду за салоном, речовини для очищення кузова, двигуна та інших елементів сучасного автомобіля. Swissvax і Audi – ідеальне і рівноцінне поєднання: подібно Audi, швейцарський виробник автокосметики Swissvax застосовує найвищі стандарти і використовує тільки найкращі інгредієнти, підтримуючи ексклюзивність продукції з 1930 року.

З історії бренду Swissvax

Swissvax – один з найзнаменитіших і визнаних виробників засобів для догляду за автомобілем. Бренд був створений далекого 1930 року сім’єю Анвандер. Історія знає безліч прикладів, коли кращі і самі унікальні продукти створювалися «за сімейним столом» -Swissvax входить в їх число. Перші «античні» воски для автомобілів розроблялися в старій цюрихської аптеці Анвандеров, що використовується як лабораторія і цех одночасно. В основі перших примірників автомобільного воску – старовинні рецепти лаків і воску для меблів.

Спочатку члени сім’ї Анвандер не збиралися запускати потужне виробництво: більш 20 років вручну створені автомобільні воски та олії використовувалися лише в колі сім’ї та друзів. Переконавшись в дивовижній стійкості і високій ефективності восків на власному досвіді, Джордж Видман і Клаус Анвандер вирішили відкрити їх світу. З часом рецепт воску був адаптований під потреби клієнтів, була врахована «екологічна складова» і актуальні технологічні нововведення.

Новий автомобіль Audi RS 6 вид спереду

Головна перевага восків Swissvax – в їх складі. На відміну від традиційних фінішних покриттів, воски від Swissvax не містять абразивних речовин і підходять для всіх фарбованих поверхонь, включаючи старі нітроцелюлозні лаки, сучасні системи фарбування на водній основі і «нано» фарби. У Swissvax використовується два компоненти: очищаюче масло і віск. Воски дуже приємні при нанесенні і не залишають розводів ні на гумових деталях, ні в щілинах.

У Swissvax використовується особливий віск – карнауба, відомий як найбільш міцний, чистий і прозорий натуральний віск на планеті. Карнауба видобувається з верхньої сторони листів віяловій пальми, яка росте тільки в Бразилії. Існують різні класи воску карнауба, що розрізняються в залежності від кольору і чистоти. Віск вищої якості є дуже рідкісним і саме він використовується у виробництві продукції Swissvax. Примітно, що віск карнаубський застосований в дуже високій концентрації: традиційний автовіск містить від 3 до 5% воску карнауби, а рецептури Swissvax включають від 30 до 76%, що забезпечує приголомшливий блиск засобу на поверхні авто.

Поліролі Swissvax також впевнено перевершують всі аналоги: традиційні засоби полірують лише зовнішній шар фарби, залишаючи при цьому нижні шари на «висихання» і «голод», а поліроль Swissvax, збагачена маракуйей, апельсиновим, авокадной і ванільним маслом, повертає глибокий блиск всім верствам фарби на вашому Audi. З’являється унікальний “мокрий” блиск, що викликає захоплення у шанувальників автомобілів у всьому світі.

Новий автомобіль Audi RS 6 решітка радіатора

Автокосметика Swissvax отримує визнання не тільки у широкої аудиторії автолюбителів, а й у великих автовиробників. На сьогоднішній день такі гіганти автовиробництва як Rolls-Royce, Bugatti, Bentley, Spyker, Mercedes-Benz, Lamborgini, Maserati і BMW використовують Swissvax і рекомендують її своїм покупцям.

Автокосметика Swissvax: кращий догляд за кращими автомобілями

Swissvax сьогодні – культовий преміум-бренд, що пропонує повний комплекс автокосметики для очищення, миття та догляду за автомобілем. Секрет популярності Swissvax – поєднання на 100% ручної роботи і натуральні екологічні компоненти. «Відкриття» сім’ї Анвандер як і раніше виробляються на невеликій мануфактурі в Фелландене, недалеко від Цюріха. Swissvax через майже 90 років залишилася невеликим сімейним підприємством, що пропонує виняткову якість та ексклюзивність в кожній баночці воску. В продукції Swissvax використовується складна рецептура, яка унеможливлює промислове виробництво. Якщо ви не шукаєте компромісів, якщо ви вмієте цінувати якість і ексклюзивність, автокосметика Swissvax – для вас! І вашого Audi.

Повноцінний догляд за Audi: види засобів від Swissvax

Швейцарський виробник Swissvax пропонує повну лінійку взаємопов’язаних продуктів з очищення, миття та догляду за автомобілем. Асортимент можна розділити на 3 категорії:

  1. Засоби для салону. Використовуються для очищення деталей інтер’єру машини, багажника. Деякі склади використовують для тканинної оббивки, шкіри, поверхонь з пластмаси.
  2. Засоби для кузова. Забезпечують захист і відновлення покриття. Для роботи з кузовом Swissvax пропонує змивки, поліролі, шампуні, грунтовки, розчинники: словом все, що може очистити від бруду, надати блиск покриття машини.
  3. Засоби для двигуна. Необхідні для очищення трансмісії і мотора. У цю групу входять присадки, масла, різні очисники.
Фары Audi RS 6 quattro

Бренд Swissvax випускає всі необхідні засоби і речовини для догляду за автомобілем. Їх асортименту цілком достатньо, щоб забезпечити ідеальний зовнішній вигляд автомобіля і збереження властивостей його окремих елементів. Автокосметика Swissvax надає блиску і яскравості кузову, захищає салон і кузовную частина від передчасного руйнування. Оригінальні засоби Swissvax допомагають зберігати ваш Audi в первісному вигляді і стані протягом багатьох років.

Обслуговування автомобілів з автокосметикою Swissvax в салоні Audi Центр Київ Юг

Ми пропонуємо не тільки оригінальні засоби Swissvax, але і професійну допомогу в догляді за вашим Audi. Відвідайте наш салон на Дніпровській набережній, 16-В і ми виконааємо всі необхідні роботи з обслуговування авто із застосуванням Swissvax – кращої автокосметики в світі. Майстри приділять особливу увагу кожній деталі вашого Audi – результат вас вкрай порадує!