Audi Центр Київ Юг тестують нові моделі Audi Sport у Німеччині

Audi Центр Київ Юг тестують нові моделі Audi Sport у Німеччині

Офіційний дилер Audi в Україні «Audi Центр Київ Юг» в даний час знаходиться з візитом в Німеччині, на базі підрозділу Audi Sport. Члени київської команди Audi тестують нові машини, спілкуються з німецькими колегами і набувають нового цікавого досвіду.

В рамках навчання в Німеччині співробітники «Audi Центр Київ Південь» беруть участь в тест-драйвах нових автомобілів (зокрема, Audi RS5) і з перших рук дізнаються про переваги машин Audi - щоб Ви, наші клієнти, могли отримувати найактуальнішу і об'єктивну інформацію про вподобани моделі.

Новий автомобіль Audi RS5

З тих машин, що «Audi Центр Київ Юг» вже встигли потестувати в Німеччині, нам особливо сподобався новий Audi RS5. Це те саме «заряджене» купе з двома дверима, яке в результаті тест-драйвів виявилося більш потужнішим і швидким, ніж BMW M4, а також більш швидким ніж купе Mercedes-AMG C 63.

Новий автомобіль Audi RS5 фото

Audi RS5 нового покоління

Нагадаємо, що в RS5 нового покоління стоіть 2,9-літровий бензиновий турбомотор, вже відомий по Porsche Panamera. Цілих 450 к.с. і 600 Hm крутного моменту (у М4 - 431 сила, у Mercedes-AMG C 63 - 510 сил) - вражаюче сильний спорткар і тепер «Audi Центр Київ Юг» переконалися в цьому особисто! Прийшовши в найближчим часом в наш салон на Дніпровській набережній 16-В, Ви дізнаєтеся всю найцікавішу і корисну інформацію про нові моделі Audi.

Новий Audi RS5

Ну а поки члени нашої команди тестують нові моделі Audi і набираються досвіду в самому центрі професійного життя Audi Sport, ми готуємо для Вас масу новинок, і в тому числі найцікавіші поновлення офіційного сайту і багато іншого.

автомобіль Audi RS5