Audi TT Coupe

  Новий Audi TT Coupé

  Повернення легенди.

  Ще більш спортивний, ще більш збалансований – Audi TT Coupé третього покоління продуманий до дрібниць. Це неймовірно захоплюючий з точки зору дизайну і вражень від водіння автомобіль Audi. Взяти, наприклад, систему постійнийного повного привіду – quattro, який забезпечує передачу більшої частини потужності на задній міст спортивного автомобілю; при цьому розподіл між осями є змінним. Цифрова віртуальна панель приладів – Audi Virtual Cockpit інформація на якій виводиться у вигляді класичних приладів або футуристичних повноекранних ракурсів – в залежності від бажань власника. Світлодіодні інноваційні фари Audi Matrix LED, які візуально роблять неймовірно яскраве враження від спортивного автомобілю. Вони складаються з окремих світловипромінювальних діодів, що адаптуються до дорожньої обстановки та загасають при наближенні інших автомобілів не створюючи дискомфорту для водіїв зустрічного руху. Audi TT Coupé – один з найбільш прогресивних спортивних автомобілів нашого часу.

  • gray
   white
   blue
   white
   blue
  • 1
   2
   2
  Знайомство з Audi TT Coupé. Галерея

  Відчуйте всі переваги з Audi TT Coupé Огляд технологій, інновацій, характеристик, зовнішнього вигляду та інтер’єру. Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж почати вибір конфігурацій і пропозицій з продажу.

  Огляд
  Еволюція ікони дизайну – Audi TT Coupé

  Протягом більш ніж 15 років Audi TT Coupé був відомий своїм спортивним і прогресивним дизайном. У 2014 році компанія Audi представила модель Audi TT Coupé третього покоління. Підтягнутий і рішучий, атлетичний і готовий до динамічного прориву – такий новий Audi TT. При роботі над ним дизайнери створили сучасну інтерпретацію оригінальних ліній моделі, які є візитною карткою концерну Audi, розробленою ще в далекому 1988 року, і збагативши її за допомогою безлічі додаткових динамічних граней …

  Доступні комплектації в наявності:

  Audi TT Coupe
  • 2.0 TFSI (230 к.с)
  • Комплектація: 381391
  • Колір кузову: Червоний Танго Tangorot Metallic
  • Колір салону: Чорний з сірим швом
  Ціна:
  • Audi TT Coupe 381391
  Підписка на новини

  Audi Newsletter от офіційного ділера Ауді Центр Київ Юг — це завжди актуальна інформація про новини, останні події зі світу Audi, про специальні пропозиції та діючі акції.

  Гарантія виробника

  4 роки або 120 000 км. пробігу

  Фінансовий Відділ сервісу Ауді Центр Київ Юг

  Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питанням, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский