Audi TT RS Roadster

  Новий Audi TT RS Roadster

  Не дивуйтеся, якщо у вас захопить дух.

  Зробіть глибокий вдих і приготуйтеся до найнеймовірніших вражень за кермом автомобілю Audi TT RS Roadster. Завдяки новому п’ятициліндровому двигуну приголомшуюче задоволення від водіння супроводжується дивовижним звуком силового агрегату. Двигун потужністю 400 к. с. з максимальним обертовим моментом 480 Н • м розганяє TT RS Roadster до 100 км / год всього за 3,7 і 3,9 секунди відповідно, а потім легко допомагає досягти швидкості в 250 км / г. Для любителів ризику максимальна швидкість може бути обмежена на рівні 280 км / г. Відкрийте для себе автомобіль-легенду дизайнерської думки, який взяв усе найкраще від серії RS.

  Знайомство з Audi TT RS Roadster. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi TT RS Roadster

  Огляд

  Більш неординарний, більш спортивний, більш виразний — Audi TT RS Roadster

  TT RS Roadster
  TT RS Coupé
  Легенда дизайнерської думки Вже понад 15 років Audi TT RS Roadster залишається еталоном спортивного, прогресивного дизайну. У 2014 році компанія Audi представила третє покоління цієї моделі. З першого погляду новий Audi TT RS Roadster справляє враження атлетичного, потужного, готового до ризику автомобіля. І, дійсно, дизайнери переглянули оригінальний силует моделі Audi TT RS Roadster, випущеної ще в 1998 році, з позицій сучасності і наповнили його цілим рядом динамічних елементів. Більш того, зовнішній вигляд Audi TT RS Roadster був додатково вдосконалений за рахунок використання деталей серії RS.
  TT RS Roadster

  Відкриває нові перспективи. Дах Кабріолета Audi TT RS Roadster м’яко відкривається і закривається всього лише за 10 секунд, навіть під час руху. Також є можливість встановити додатковий захист від вітру та підголівники з підігрівом. Емблема quattro виглядає ще більше значнішою на решітці Singleframe. Довершенням чудового стилю по праву є повітрозбірники нового автомобіля Audi TT RS Roadster.

  4 роки або 120 000 км. пробігу
  Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский