Audi TTS Coupe

  Новий Audi TTS Coupé

  Більше спортивності – без компромісів.

  Audi пропонує різні варіанти прекрасного дизайну, виконаного з ексклюзивних матеріалів. Нашим дизайнерам вдалося об’єднати матовий алюміній з благородними шкіряними сидіннями, оббитими привабливий контрастною стрічкою. Audi TT Roadster – поєднання ексклюзивності і спортивного шарму. Височайший рівень технологічної досконалості. Приладова панель у вигляді рідкокристалічного екрану з високою роздільною здатністю та діагоналлю 12,3 дюйма дозволяє водієві перемикатися між класичним ракурсом з круглими приладами і футуристичним повно екранним режимом. Управляти панеллю зручно за допомогою багатофункціонального рульового колеса. Це рішення є очевидним підтвердженням високого технологічного рівня — Audi TTS Coupé.

  Знайомство з Audi TTS Coupé. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi TTS Coupé.

  Огляд
  Виклик прийнятий. Ефективний двигун Audi TTS Coupé

  Двигун 2.0 TFSI, що розвиває потужність 310 л. с., розганяє Audi TTS Coupé до 100 км / год за 4,6 секунди. Пропонована в якості додаткової опції коробка передач S tronic® для Audi TTS Coupé оснащується антипробуксовочнойю системою – ця функція забезпечує максимально швидкий розгін з місця. Вхідна в стандартне оснащення система Audi drive select дозволяє вибирати потрібний режим водіння: індивідуальний, комфортний, автоматичний, динамічний або ефективний. Audi TTS Coupé: епічну подорож по захоплюючому Атлантик-роуд в Норвегії. Приєднуйтесь!

  Підписка на новини

  Audi Newsletter від офіційного дилера Ауді Центр Київ Юг — це завжди актуальна інформація про новини, останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та діючі акції.

  Гарантія виробника

  4 роки або 120 000 км. пробігу

  Фінансовий Відділ сервісу Ауді Центр Київ Юг

  Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский