Audi Twin Cup 2017: Німеччина виграла чемпіонат світу по сервісу

Audi Twin Cup 2017: Німеччина виграла чемпіонат світу по сервісу

Відбувся черговий Audi Twin Cup – самий престижний міжнародний турнір, що проходить серед дилерів Audi з всього світу.

Міжнародний турнір Audi Twin Cup

Перемогу цього року впевнено отримали хозяева турніру – представники Німеччини. Німецькі сервісні техніки та спеціалісти продемонстрували виключні технічні знання та вражаючий консалтинговий досвід.

В Audi Twin Cup 2017 взяли участь 65 команд з 33 країн світу. При цьому заявок на участь у турнірі було значно більше, але не всім дилерам вдалося пройти кваліфікацію на фінальний етап, який повинен був розвернутися в іспанській Севилье.

Турнир дилерів Audi проходив протягом двох днів. У цей час учасники постійно стикалися з реалістичними ситуаціями в сфері обслуговування, брали участь у семінарах та ін. Проведення діалогу з клієнтами на прийомній службі для діагностики прихованих дефектів, проведення ремонтних робіт у відповідності до специфікацій виробника – у цих та інших професійних тестах команди повинні були проявити найвищий професіоналізм.

В теоретичних та практичних завданнях міжнародного конкурсу в цьому році основна увага приділялася цифровим технологіям: команди демонстрували свої знання про продукти та навички технічної експертизи, зокрема, була використана інформаційно-розважальна система та віртуальний кокпит моделі Audi Q7 3.0 TDI.

Отже, цього року учасники також демонстрували чудовий сервісний настрій та командна дух, щоб запропонувати клієнтам Audi бездоганний та комфортний сервіс по всьому світу. Крім вражаючих показників німецької команди, варто відзначити також команду з США: американці зайняли 2 місце і також показали дуже високий рівень за всіма дисциплінами. 3 місце на Audi Twin Cup 2017 заслуженно відійшло команді з Швейцарії.

Україна також була представлена на Audi Twin Cup 2017. Українська команда зуміла зайняти гідне 17 місце з можливих 65.

Нагадаємо, що чемпіонат Audi Twin Cup проводиться з 1996 року. За цей час турнір досяг феноменального успіху, уваги широкої аудиторії та спроможності вийти на світовий рівень. Щорічно більше 8000 тисяч учасників беруть участь у національних конкурсах Audi Twin Cup, щоб захистити своє право на участь у турнірі в світовому фіналі.