Audi випустили нові тюнінг-пакети для Audi R8 і Audi TT

Audi випустили нові тюнінг-пакети для Audi R8 і Audi TT

Популярні в Україні та інших країнам Європи спортивні автомобілі Audi R8 і Audi TT стануть ще більш відмінними, швидкісними і динамічними: Audi випустили нові додаткові компоненти для цих моделей. У тюнінг-пакети входять нові цікаві повітрозабірники, досить велике заднє антикрило, деякі компоненти підвіски і гальмівної системи. Любителів автоперегонів порадує кілька спортивних акцентів в інтер'єрі Audi R8 і Audi TT.

Новий автомобіль Audi R8

Нові тюнінг-пакети для Audi R8 і Audi TT

Нові тюнінг-пакети для двох культових спорткарів від Audi надійдуть у продаж наприкінці літнього сезону 2017. Купити й встановити їх на свої авто зможуть як власники нових спорткарів, так і господарі підтриманих автомобілів. Audi відзначають, що заводські тюнинг-модифікації розроблялися таким чином, щоб спорткари виглядали в результаті ще більш агресивно та спортивно. Глава Audi Sport Стефан Вінкельман зазначив, що нові компоненти для Audi R8 і Audi TT були створені на основі багатого спортивного досвіду марки. «Кожен компонент, який ми пропонуємо - це високоякісний, продуманий і випробуваний елемент, які в сумі роблять обидва спорткара набагато цікавіше.

Новий автомобіль Audi R8 фото

Нові тюнінг-пакети для Audi R8 і Audi TT не тільки роблять спорткари схожими на справжні гоночні боліди: вони дарують також підвищені динамічні хараткерістікі, R8 і TT отримають оригінальні бічні спідниці, 20-дюймові колісні диски з оригінальним дизайном, передні задні бампера, дифузор і безліч дрібніших деталей. Також спорткари оснастять витривалою гальмівною системою, колісними дисками декількох видів, титанової вихлопною системою Akrapovic і декількома варіантами регульованої підвіски.

Новий Audi R8

Інтер'єр Audi R8 буде доопрацьовано новим кермом з усіченим ободом і покриттям з алькантара, а інтер'єр Audi TT прикрасять спеціальним підсилювачем кузова, який замінює задні сидіння.

Нагадаємо, що зовсім недавно глава підрозділу Audi Sport, яке і розробило нові тюнінг-пакети для Audi R8 і Audi TT, розповів в інтерв'ю, яким буде майбутнє Audi Sport, які проекти зараз в пріоритеті та що відбувається у спортивному підрозділі Audi прямо зараз .

Новий Audi R8 фото