Audi визнаний кращим брендом у всіх класах згідно з рейтингом Auto Bild

Audi визнаний кращим брендом у всіх класах згідно з рейтингом Auto Bild

В опитуванні найбільшого автомобільного видання Auto Bild взяло участь більше 70 тисяч чоловік. Марка Audi отримала 1 місце за всіма основними категоріями, підтвердивши свій статус провідного бренду на світовому ринку.

Бренд Audi - кращий по всіх категоріях

Німецький преміум-бренд з Інгольштадта став абсолютним переможцем опитування, проведеного серед читачів німецькомовного видання Auto Bild. Європейці визнали Audi кращим виробником в 8 категоріях, включаючи загальну номінацію. Беззаперечне перше місце дісталося Інгольштадту в таких номінаціях як компактні, средньорозмірні, повнорозмірні автомобілі, автомобілі з відкидним верхом вартістю до 50 000 євро, а також в категорії позашляховиків: маленькі, середні і великі автомобілі. Бренд завоював додаткові титули в номінації «Дизайн повнорозмірних автомобілів» і в номінації «Ціна / ходові характеристики автомобілів з відкидним верхом вартістю до 50 000 євро». Крім того, в номінації «Надійні автомобілі» бренд Audi переміг у всіх представлених категоріях. Таким чином, Інгольштадт зайняв десять перших місць в різних номінаціях.

Audi e-tron

Беззаперечна перевага марки Audi

Жоден інший автобренд не показав такого визнання у клієнтів як Audi. Згідно з опитуванням, жоден виробник не може похвалитися таким рівнем довіри клієнтів. «Ми хочемо постійно задовольняти потреби своїх клієнтів, надаючи їм продукти високої якості в сегменті преміум-класу, - стверджує Майкл Ноймєер, глава підрозділу по забезпеченню якості компанії Audi. - Читачі видання Auto Bild рішуче підтвердили факт, що ми досягли успіху в своїй справі ».

Нагадаємо, що в 2018 році компанія Audi також була визнана кращою в основних категоріях в рейтингу Auto Bild.