Audi взяли три перших місця в конкурсі Auto Trophy 2017

Audi взяли три перших місця в конкурсі Auto Trophy 2017

Моделі німецького преміум-бренду були визнані кращими в своєму класі в рамках конкурсу «Auto Trophy 2017».

Авторитетне німецьке видання «AUTO ZEITUNG» провело опитування серед читачів на тему їх переваг в автомобілях. Кращими в своїй категорії були визнані компактний кросовер Audi Q2 і повнорозмірний SUV Audi Q7. Також компанія Audi посіла перше місце в категорії «Кращий дизайн».

Audi не вперше бере участь у конкурсі «Auto Trophy»: за 30 років існування цього рейтингу німецький бренд отримав в загальній складності 79 нагород. Переможці цього конкурсу визначаються виключно на основі думки читачів видання «AUTO ZEITUNG». У нинішньому році в опитуванні взяло участь понад 41 тисячі осіб. Їм довелося вибирати серед 260 моделей автомобілів в 15 категоріях.

Отже, модель Audi Q2 здобула перемогу в категорії «Кращий SUV вартістю до 25 тисяч євро». Він зумів набрати 16,6% голосів і випередити за популярністю 22 конкурентних авто. Audi Q7 назвали «Кращим розкішним SUV» серед 13 претендентів – за нього проголосувало 16,1% читачів.

В рамках офіційної церемонії нагородження призи від головного редактора «AUTO ZEITUNG» Фолькера Кердта прийняв генеральний директор Audi Руперт Штадлер. «Обидві нагороди підтверджують величезний інтерес наших клієнтів до моделей класу SUV: від молодіжного Audi Q2 до розкішного Audi Q7. Ми розраховуємо, що до середини наступного десятиліття кожен другий проданий Audi буде належати до класу SUV », – сказав у своїй промові Штадлер.

Нагороду за перемогу в категорії «Кращий дизайн» вручили головному дизайнерові Audi Марку Ліхте. «У компанії Audi дизайн завжди відображає нашу фірмову « Перевагу високих технологій, – сказав Ліхте. – Прогресивний дизайн відрізняється чудовою гармонією між формою і функцією, яка проявляється у витонченості і простоті наших дизайнерських рішень».