Audi запустили у виробництво електричний кросовер e-tron

Audi запустили у виробництво електричний кросовер e-tron

Перший повністю електричний кросовер Audi має достатній запас ходу і відмінно підходить для щоденного використання.

Завдяки можливості підключення до станцій швидкої зарядки потужністю до 150 кВт електромобіль вже через 30 хвилин готовий продовжити подорож. Світова прем'єра електромобіля Audi відбудулася 17 вересня в Сан-Франциско.

Яскраво-червоний електромобіль кольору Червоний Мізано повністю готовий вирушити в дорогу. Коли перші екземпляри Audi електронної електронів безшумно покидали складальний конвеєр, Петер Кесслер, член правління AUDI AG, відповідальний за виробництво і логістику, і Патрік Данау, керуючий директор заводу Audi в Брюсселі, не могли відвести очей.

Новий автомобіль e-tron

Виробництво Audi e-tron на заводі Audi Brussels

«Audi електронних електрони - справжній першопроходець - переконаний член правління AUDI AG Петер Кесслер. - Він оснащені саме передовий технологічні рішення, наприклад, віртуальні дзеркала заднього вигляду. Гармонійне поєднання таких традиційно сильних якостей Audi, як керованість і динаміка, з подібними інноваціями - це втілення наш девіз "Перевага високих технологій" (Просування через технологію), яке стосується не тільки безпосередньо автомобіля. Перед початком виробництва електромобілів наш завод в Брюсселі був модернізований.

Це перше в світі серійне виробництво в преміальному сегменті, що отримало сертифікат про нейтральних показниках викиду вуглекислого газу ». Завод Audi Брюссель компенсує всі супроводжуючі виробництво викиди за допомогою використання енергії з відновлюваних джерел, а також за рахунок реалізації екологічних проектів.

Новий автомобіль Audi Q8 вид збоку

Як завод Audi Brussels готувався до випуску Audi e-tron

«Для виробництва Audi e-tron компанією були створені і застосовані численні розробки, наприклад, високотехнологічна акумуляторна батарея і система приводу нового покоління. Також наші співробітники переосмислили, самостійно спланували і впровадили безліч змін на етапах виробництва «- розповів керуючий директор заводу Audi в Брюсселі Патрік Данау. Починаючи з літа 2016 року, крок за кроком здійснювалися велика реконструкція кузовного цеху заводу, фарбувальний цех і складальна лінія. Також було організовано власне виробництво акумуляторних батарей. Батареї для електромобілів поставляються до складальної лінії точно в потрібний момент за допомогою безпілотних транспортних систем. До збірки перша повністю електрична модель Audi також ідеально підготовлені співробітники заводу в Брюсселі: вони пройшли більше 200 000 годин спеціальної перепідготовки та навчання.

Новий автомобіль Audi Q8 вид ззаду