Audi зняли серіал з новим Q8 в головній ролі

Audi зняли серіал з новим Q8 в головній ролі

Компанія Audi перед офіційною прем'єрою кросовера Q8 запустила повноцінний художній міні-серіал. Головну роль в ньому, звичайно ж, зіграв новітній флагманський кросовер Q8.

Світова прем'єра нового кросовера Audi Q8 повинна відбутися в наступному місяці - настала пора традиційних передпрем'єрних тізерів. Але на цей раз компанія Audi вирішила змінити підхід і замість пари картинок або короткого відео зняла цілий серіал.

Серіал виходить під назвою Unleashed. "Випробуйте перші емоції від абсолютно нового Audi Q8 в захоплюючему міні-серіалі", - йдеться в супровідному коментарі від бренду. «І погляньте на самий захоплюючий позашляховик Audi всіх часів». Гостросюжетний онлайн-серіал складається з п'яти коротких серій, перша серія опублікована на канали Audi Media в соціальній мережі YouTube. Остання серія проекту вийде в ефір 5 червня, в день прем'єри кросовера.

Перша серія триває менше трьох з половиною хвилин, але події в відео розгортаються дуже стрімко: головний герой приходить до тями в таємничому темному місці і намагається згадати, як туди потрапив. Він згадує, що у них з дівчиною було побачення, коли група злодіїв увірвалася в квартиру і викрала його. Зав'язавши інтригу, відповіді на всі питання автори серіалу залишили на наступні серії.

Зрозуміло, автомобіль головного героя - Audi Q8, ось тільки в першій серії глядач побачить просто шильдик з назвою на кришці багажника, так що інформацією про новинку серіал чи поділиться. Можна хіба що відповісти, що кросовер в відео забарвлений в яскравий помаранчевий колір - не самий характерний колір для масового автомобіля, так що можна розраховувати, що палітра кольорів у Audi Q8 нудною не буде.

Дивитися 1-ий епізод міні-серіалу про новий Audi Q8

Звертаємо увагу, що офіційна інформація про новий Audi Q8, який технічний бос компанії Audi Пітер Мертенс назвав "новим обличчям сім'ї Q", вже доступна на нашому сайті. Розміри і простір, зовнішній дизайн, підвіска і привід, інтер'єр і технології нового флагманського кросовера Q8 - преміум-бренд повністю розкрив характеристики новинки в червні цього року.