Більш об'ємний і спортивний: яким буде дизайн нового Audi A8

Більш об'ємний і спортивний: яким буде дизайн нового Audi A8

Спортивна привабливість, візуальна легкість і легендарний quattro - в дизайні нового A8 досконало передані фундаментальні цінності Audi.

При цьому нове покоління флагманського седана володіє приголомшливою елегантністю, витонченістю і прогресивним статусом, які виведені на абсолютно новий рівень. Поза всякими сумнівами, з появою Audi A8 настає абсолютно нова епоха в дизайні автомобілів з чотирма кільцями.

Новий автомобіль Audi A8

У передній частині седана A8, яка прийняла суворі вертикальні форми, домінує значна шестикутна решітка Singleframe - набагато ширша колишньої, вона посаджена дуже низько і визначає вид усіх суміжних ліній і елементів. Великі широкі фари практично зливаються з гратами Singleframe, продовжуючи стиль широких, значних елементів дизайну. З додатковими світлодіодними фарами HD Matrix денні ходові вогні значно розширюють верхню частину решітки, роблячи її помітною практично на будь-якій відстані. З фронтального ракурсу новий Audi A8 виглядає дуже елегантно і престижно - статус самого прогресивного преміум-бренду у Audi є абсолютно заслужено.

Якщо змінити ракурс з фронтального на профіль, то ми бачимо відмінний купе-подібний силует, в якому також відчувається спортивний характер нового A8. Його пропорції підкреслюють як передні, так і задні колеса: помітні м'язисті форми над колесами вказують на загальне ДНК бренду - систему повного приводу Quattro. Низька лінія плеча починається прямо на фарах і проходить через дверні ручки, закінчуючи свою лінію вже в задніх фарах.

Задня частина седана ніби нахилена в напрямку руху: вона ніби підштовхує автомобіль, навіть в нерухомому стані. Характерним елементом є широка світлова смуга, що тягнеться по всій ширині корми. Новий A8 прекрасний в деталях. І одна з головних деталей - це задні ліхтарі, що демонструють складну светографіческую схему. Ні по формі, ні по світловим ефектам вони не повторюють ні одні з ліхтарів поточної лінійки Audi. Виконані вони за технологією Audi Matrix OLED: світло в таких ліхтарях виходить від органічних світлодіодів, більш компактних і потужних в порівнянні з LED-лампами. До того ж, вони створюють більш однорідне світіння і володіють більш складним світловим малюнком.

Система освітлення A8

Audi використовує унікальну технологію освітлення в дизайні свого флагмана. У новому A8 технології інтелектуально взаємодіють з навколишнім середовищем. Наприклад, лазерне освітлення Audi використовується тут вперше за допомогою променів HD Matrix LED. Лазерне світло також підкреслюється синім навколишнім освітленням. Денні ходові вогні з вертикальними сегментами підкреслюють технічну елегантність фар. Лазерне освітлення активується зі швидкістю 70 км / год і подвоює ефективність дальнього світла.

Система освітлення працює в постійній взаємодії зі всілякими датчиками, які вміють миттєво повідомляти актуальну інформацію про ситуацію за межами салону - неправильна або недостатня робота освітлення A8 просто виключена. Інноваційний седан налаштований на те, щоб забезпечити максимально комфортні умови руху незалежно від того, чи встигли Ви потурбуватися про це.

Новий автомобіль Audi A8 фото

Всебічний просторовий досвід: дизайн інтер'єру

У новому A8 ми бачимо новий діалог між технологією і естетикою - інтер'єр A8 являє собою великий просторовий досвід. Архітектура прекрасно поєднується з новою концепцією управління, яка практично виключає з салону кнопки і інші звичні елементи управління. Чисті, експансивні поверхні передають розслаблену атмосферу розкішного відпочинку. Спокій і мінімалізм є фундаментальними естетичними цінностями в нової флагманської моделі бренду.

Усередині просторого седана A8 Ви відчуває свободу, відчуваєте великий простір, призначений для вашого відпочинку і комфорту. Audi A8 пропонує свободу всім пасажирам, незалежно від їх розташування в салоні. Седан буквально напханий всілякими датчиками управління, за допомогою яких кожен з пасажирів може управляти мультимедійною і іншими системами авто.

Кольори і матеріали: виняткова автентичність і оригінальність

В інтер'єрі нового A8 використані тільки оригінальні матеріали. Ніякої вторинності і низької якості. Присутні навіть справжні інкрустації з висококласного дерева - виглядають вони не тільки доречно, але і вельми органічно. Гармонія матеріалів і їх природність створюють нове, сучасне враження розкоші. Вони буквально випромінюють майстерність аж до найдрібніших деталей, надаючи їм індивідуальний характер.