Довгоочікувана премєра концепту Audi Q8 у Детройті

Довгоочікувана премєра концепту Audi Q8 у Детройті

В 2017 році в Детройті відбулася очікувана прем'єра ексклюзивного концепту від Audi AG – комфортабельний та потужний автомобіль преміум-сегменту Audi Q8 призваний вражати та дарувати задоволення від водіння. Інноваційна модель була представлена в Північноамериканському міжнародному автосалоні (NAIAS). Запуск у серійне виробництво планується на 2018 рік. Своїм концепт-каром компанія Audi AG дала зрозуміти, що вона претендує на освоєння зовсім нової ніші ринку виробництва повнорозмірних автомобілів.

Комфортабельний Audi Q8 – чудова альтернатива традиційним містким та потужним кросоверам, при цьому його дизайнерські характеристики відповідають престижним та елегантним брендовим купе. Автомобіль оснащений надсучасними електронними системами керування та відповідним обладнанням: укомплектованими віртуальною панеллю керування Audi Virtual Cockpit, сенсорними екранами, функціональним проекційним дисплеєм з високоінтелектуальною технологією доповненої реальності.

Д. Фоггенрайтер – директор з маркетингу компанії – стверджує, що концепт Q8 являється преміальною розробкою Audi, він переконливо посвідчує безспірне лідерство бренду і в технічних, і в дизайнерських розробках.

Динамічні лінії та цифрова лазерна технологія Matrix: концепт капота.

Силует Audi Q8 захоплює своєю спортивною динамічністю та чіткою геометрією ліній. Поверхня дверей, крил та бокових панелей Audi Q8 має витончено вигнуту форму, зовнішні дзеркала вражають плавними гранями. Ще одна індивідуальна риса моделі – відсутність дверних ручок, їх роль виконує сенсорна панель. Особливої уваги заслуговує багатофункціональна динамічна система освітлення: в ансамблі з клиноподібними фарами, вмонтованими просто в обшивку кузова, виступають LED-променевод, фари Matrix LED, світлові стрічки, та освітлювальні елементи, що відбивають відблиски фар і вмонтовуються в алюмінієві двірники.

Широка (2,04 м.) фронтальна площина капоту оснащена масивною 8-кутною решіткою Singleframe, на фоні якої ефектно виділяються подвійні стійки – саме вони розставляють акценти на знатній висоті концепт-кара (1,7 м.). Решітка має контрастне колористичне оформлення, в неї вмонтовано алюмінієвий корпус фар. Нижня частина бампера формується за рахунок алюмінієвих лопатей.

Вишуканість інтер'єрної композиції та інноваційна концепція керування

Полноценно новая ходовая часть - пожалуй, одна из самых больших достоинств новых моделей Audi. Благодаря ней обеспечивается оптимальный комфорт, сочетаемый с высокой маневренностью. Теперь водитель сможет с одинаковой степенью комфорта управлять A5 и S5 Coupé как на узких горных доржках, так и в дальних поездках скоростными автобанами. Также есть возможность заказать опциональную подвеску с регулируемыми амортизаторами, которая является частью Audi Drive Select, подстраивающей авто в зависимости от условий и стиля вождения.

Мощность и динамичность - важные характеристики спортивного авто

Зовнішня ефектність та елегантність знайшли своє відображення і у внутрішньому оздобленні чотиримісного спорткару Audi Q8. Просторий салон має змогу вмістити більше 600 л. багажу. Колористична палітра та матеріали оздоблення гармонійно поєднуються та підкреслюють статусність та дизайнерські переваги автомобіля. Ергономічні сидіння з підтримуючими боковими виступам повністю відповідають спортивній концепції моделі. Для оббивки крісел використовується нубук та шкіра Nappa, а для підголівників – високоякісний текстиль. Родзинкою оздоблення являються 3D-елементи на підлозі, дверцях та панелі приладів.

Застосування численних надсучасних інтелектуальних систем та новаторського обладнання не применшує враження від елегантної вишуканості салону. Дзеркальна чорна смуга в обрамленні алюмінієвих планок не виділяється на загальному фоні глянцево блискучої поверхні. Але варто ввімкнути «чорну панель» і вона перетвориться в «серце» центральної системи керування – мультифункціональний дисплей, що своїми обрисами повторює лінії на панелі.

Ефективні системи керування концепту Audi Q8

Керування всіма системами концепту Audi Q8 в основному відбувається за посередництва сенсорних моніторів. Інтегрована Audi virtual cockpit (віртуальна панель управління) з надчіткою графікою та високою роздільною здатністю. Для зручності водія всю необхідну інформацію можна спроектувати в поле його зору під час руху спорткару. На вітровому склі передбачений індикативний тактильний дисплей. Саме сенсорні екрани сприяли забезпеченню візуальної лаконічності та елегантності інтер'єру салону, адже відпала необхідність в традиційних важелях, кнопках та перемикачах. Продолговатые спойлеры на задней части автомобиля расположены над стеклом и на крышке багажного отделения. Световые полоски расположены по всей задней поверхности автомобиля, что характерно для системы освБільшения e-tron. Они служат в качестве задних и тормозных фонарей, а также как сигналы поворота. 4 внешних осветительных элемента расположены на алюминиевых дворниках и отражают свет фар. Задние габаритные огни также открыты.