DTM: Ауді і вболівальники розігріли  Лаузиц

DTM: Ауді і вболівальники розігріли Лаузиц

Вражаючі вступні гонки в Хоккенхаймі заробили багато позитивних відгуків DTM - пік для квитків на другий гоночний уїк-енд сезону в Лаузітцрінг зараз йде повним ходом. У минулому році на фестивалі автоспорту в Лаузітцрінг зібралося близько 70 000 зрітелей.Толпа глядачів може бути навіть більше вже в ці вихідні, 20/21 травня.

Audi RS 5 DTM

Audi RS 5 DTM в Хоккенхаймі

Цього вікенду глядачі, присутні на єдиному східнонімецькому турі DTM, знову отримають можливість спостерігати за роботою механіків під час «Pit View» і заглянути під оболонку кузова з вуглецевого волокна нового Audi RS 5 DTM. На Lausitzring, яма номер 35, спеціально присвячена шанувальникам, буде розташована між гаражами Audi Sport Teams Abt Sportsline і Росберг.

Спільне поява DTM і ADAC GT Masters на Lausitzring почули позитивний відгук уболівальників в 2016 році. «Я впевнений, що фестиваль автоспорту стане ще одним успішним в цьому році», - говорить глава Audi Motorsport Дітер Гасс. «Ми дуже раді побачити, як новий формат DTM збирається вишикуватися на Lausitzring. Перші дві гонки були дуже цікавими ».

Audi RS 5

Джеймі Грін і Audi Sport Team Росберг домоглися першої перемоги нового Audi RS 5 DTM в Хоккенхаймі. Через 6,9 секунди команда Audi Sport Team Abt Sportsline показала найшвидший піт-стоп відповідно до нового формата піт-стопа DTM, який дозволяє працювати тільки з восьми механіками на автомобілі, і Audi Sport Team Phoenix також розпочала новий сезон DTM. Майк Рокенфеллер набрав очки в обох гонках і схвилював уболівальників в гонці з поверненням з 16-го місця на третє місце. «DTM знову дуже весело, - каже чемпіон DTM 2013 року. «Я не дуже-то чекав наступних гонок DTM в цьому році. Я думаю, що глядачі відчувають те ж саме. "

Новый Audi RS 5 DTM

ARD транслюватиме пряму трансляцію обох гонок з Lausitzring (субота, початок о 14:30 (CEST) та неділю, початок о 15:00). Квитки можна купити на сайті www.audi.com/dtm