DTM Лаузіцрінг: Audi Sport котирування

DTM Лаузіцрінг: Audi Sport котирування

67500 глядачів (протягом усього уїк-енду) випробували вражаючий фестиваль автоспорту і ще один сильний показ Audi RS 5 DTM. Перший на подіумі Рене Раста в суботу, пізніше пішли один-два результату в неділю. Цитати з табору Ауді.

Новий автомобіль Audi RS 5 DTM

Керівник Audi Motorsport Дітер Гасс

«Ми провели приголомшливий фестиваль автоспорту в Лаузітцрінг. Натовп був враженний, особливо у неділю. Очевидно, для нас це був видатний день: перемога в одну-дві секунди і п'ять автомобілів Audi на перших семи позиціях - навряд чи ви хотіли б більшого. Тепер ми виграли дві з перших чотирьох гонок і кожного разу виходим на подіум як мінімум з одним гонщиком на п'єдесталі. Це говорить про нашу команду і новий Audi RS 5 DTM, який дуже сильний на всій дистанції гонки. У кваліфікації все ще є місце для покращення, хоча (Джеймі) Грін в неділю не вистачало тільки 0,027 секунди для поул-позиції. Крім Норісринг, я не можу пригадати, щоб коли-небудь бачив таку щільну кваліфікацію. Траса теж була дуже цікавою. Ми вже з нетерпінням чекає Будапешт, а також коротку перерву, тому що вся команда в останніх тижнях і місяці працюють дуже напружено ».

Новий автомобіль Audi RS 5 DTM фото

Коментарі пілотів Audi RS 5

Джеймі Грін (група Гофмана Audi RS 5 DTM # 53) Позиція 10/1 позиція

«Це був уїк-енд з максимальними і мінімальними позиціями. Суботу з середньою кваліфікацією і єдиною позицією дванадцятої в турнірній таблиці було розчарування. Потім сталася помилка в кваліфікації з однією з шин, використаних Рене на моїй машині. В результаті мені довелося починати з останньої позиції на сітці. Мені вдалося відігратися і закінчити на десятому місці, що було важкої битвою. У неділю справи пішли краще в плані установки, «велике спасибі» від мене Audi Sport Team Росберга послуг за напружену роботу. Я пройшов хороший відбір в кваліфікації і був в сітці на третій позиції. Я повинен був битися в гонці, і все пройшло добре. Святкувати дві перемоги в перші два уїк-енда - це здорово ».

Новий автомобіль Audi RS 5 DTM

Майк Рокенфеллер (Schaeffler Audi RS 5 DTM # 99) Позиція 5/5 позиціяпозицией.

«Мої надії були трохи вище, але я думаю, що в цілому ми можемо бути щасливі. Ми двічі фінішували в першій п'ятірці. Обидві кваліфікаційні сесії не були ідеальними, але в гонці ми відмінно просунулися. Я думаю, ми постійно набуваємо досвіду з новими шинами, новим форматом і з новаю машиною. Я вже з нетерпінням чекаю Будапешта. Думаю, це дійсно здорово. Я сподіваюся, що ми зможемо зробити ще один крок вперед »

Маттіас Екстрем (Red Bull Audi RS 5 DTM # 5) 8 позиція / позиція 2

«Що стосується кваліфікаційної роботи, уїк-енд був досить поганий для мене - це мене турбує зовсім трохи. Принаймні, дві гонки були хорошими. У мене було кілька хороших обгонів, вони доставляли хороші бали і майже не дряпали машину. Підіб'ємо підсумок: дві хороші гонки після невдалих кваліфікаційних сесій ».

Рене Раст (AUTO BILD АВТОСПОРТ Audi RS 5 DTM # 33) 3 / Позиція 7 Позиція

«В цілому, я, очевидно, задоволений вихідними. Мій перший подіум в суботу був приголомшливим, а в неділю, на сьомому місці, мені вдалося знову набрати очки. Те, що ми послідовно швидкі, дає мені особливо позитивне почуття. У четвертій і шостій в кваліфікаційній сесії, а також найшвидші гоночні коло у два рази: ми безумовно може розраховувати на це для майбутніх перегонів ».

Ніко Мюллер (Плейбой Audi RS 5 DTM # 51) Позиція 18/6 позиції

«Ми були стабільно швидкі протягом усього вікенду в Lausitzring: завжди добре бути у вісімці в кваліфікації, і гонка була хорошою. На жаль, технічне питання вивело нас з гонки в суботу, коли ми йшли в п'ятірці кращих результатів. У неділю у мене була відмінна гонка, в якій я обігнав багато машин. Але потім було помилкове радіоповідомлення від гоночного контроля. Я зрозумів, що це означає, що я повинен віддати належне після того, як я тільки що наздогнав Максим (Мартін). Щоб не ризикувати штраф за проїзд, я дозволив йому пройти. Згодом, я повинен був наздогнати його знову і втратив багато часу в цьому процесі. Це було розчарування, але послідовність, яку ми показали тут, дає мені позитивне відчуття на майбутнє ».

Новий Audi RS 5 DTM фото Aвтомобиль Audi RS 5 DTM фото

Лоик Дюваль (Castrol EDGE Audi RS 5 DTM # 77) Позиція 15/18 позиція

«Для мене, особисто, це був ще один важкий уїк-енд, але, по принаймні, для Audi успішний - це, очевидно, робить мене щасливим. Я намагаюся зосередитися на позитивних речах. У першій гонці я встановив гарний час на колі, по крайней мере, на своєму другому відрізку, а в неділю, після піт-стопа, справи пішли ще краще. Я показав четвертий-найшвидший час проходження кола. Ми будемо продовжувати працювати над цим. У будь-якому випадку, я як і раніше повністю мотивований і хотів би битися за вищі позиції в команді. Сподіваюся, ми зможемо зробити це вже в Будапешті ».

Томас Бірмайер (директор команди Audi Sport Team Abt Sportsline)

«Після першої гонки в суботу ми були досить пригнічені. Ніко (Мюллер) зійшов з гонки через проблемами з гальмами, і Маттіас (Екстрем) тощо Ішел задовольнятися восьма позиція. А потім розчаровує Формула E в результаті привела до Парижу. Але ми ніколи не здаємося. У неділю вранці ми сказали собі: зараз більше, ніж будь-коли. У своїй 50-й гонці DTM НІКО по фінішував очками ще раз. Разом з Маттіасом викликали його в бокси для зміни шин після одного кола. Хоча все ставало тепліше, це спрацювало. Якщо є хтось, хто може поставити таку стратегію на правильному шляху, це Маттіас. Просто класний вчинок! «Спасибі» всій команді, яка забезпечувала швидкі піт-стопи всіх команд Audi в обидва дні. Перший подіум в цьому сезоні дає всім нам нову мотивацію. Тепер ми вже з нетерпінням чекаємо Будапешта, де ми виграли обидві гонки в минулому році ».

Ернст Мозер (керівник команди Audi Sport Team Phoenix)

« Я дуже задоволений вихідними, особливо з виступів Роккі. Двічі ми не домагався той кваліфікаційний результат, за яким ми прагнули, але ми завжди добре йшов в гонці, і наші стратегії, плюс швидкості «Рокі», поставив двічі нас на 5 позиції. Лоик (Дюваль) все ще бореться. Його найшвидше гоночні автомобілі показує, що він в змозі це зробити, але він поки що не виконує послідовне виступу. Нам потрібно попрацювати над цим до Будапешта ».

Арно Зенсен (директор команди Audi Sport Team Росберг)

« Це були відмінні вихідні для Audi Sport Team Росберг і Audi. У суботу, помилка, яку ми допустили з неправильними шинами для Джеймі (Грін) в кваліфікації, була ганьбою. Рене (Раст) проїхав величезну гонку. Третя позиція на подіумі. Я щасливий, що Рене в команді. Тепер у нас є два рівний гонщик і, як результат, усього лише відставання від лідера в командному турнірах. Це дуже весело. Гонка Джеймі в неділю був просто акт клас. Я щасливий, це все, що я можу сказати. «Велике спасибі» команда. «Велике спасибі» Audi за цей чудовий автомобіль. «Новий» DTM просто приємно ».

Новий  Audi RS 5 DTM Aвтомобиль Audi RS 5 DTM