Ефектний вигляд нових автомобілів Audi RS 5 DTM

Ефектний вигляд нових автомобілів Audi RS 5 DTM

Audi представляє гоночні автомобілі нового сезону DTM.Вперше вони вийдуть на трасу на 14-й календарного тижня під час передсезонних тестів в Хоккенхаймі.Спільні тести для команд, пілотів та нових гоночних інженерів.

«Новий Audi RS 5 DTM фото

Приблизно за місяць до початку нового сезону DTM Audi представляє оформлення шести гоночних автомобілів Audi RS 5 DTM. Інженери автоспортивного підрозділу Audi останні два тижні займалися підготовкою спортивних автомобілів разом з командами. Прикінцеві передсезонні тести в Хоккенхаймі (Hockenheim) відбулися минулого тижня.

«Новий Audi RS 5 DTM диски фото

У новому сезоні Audi знову робить ставку на перевірених партнерів, які стали титульними спонсорами шести автомобілів Audi RS 5 DTM: це спеціалізований журнал AUTO BILD MOTORSPORT (пілот - Рене Раст (René Rast)), марка моторного масла Castrol EDGE разом з брендом спортивного палива ARAL ultimate (пілот - Лоїк Дюваль (Loïc Duval)), системний партнер в області високоякісних інструментів Hoffmann Group (пілот - Джеймі Грін (Jamie Green)), преміальний чоловічий журнал Playboy (пілот - Ніко Мюллер (Nico Müller)), виробник енергетичних напоїв Red Bull (пілот - Маттіас Екстрем (Mattias Ekström)) і технологічна компанія Schaeffler (пілот - Майк Роккенфеллер (Mike Rockenfeller)).

Крім цього, на всіх автомобілях Audi RS 5 DTM будуть розміщені логотипи Audi Sport, Akrapovic і Castrol EDGE. У число партнерів Audi в сезоні DTM 2017 року також ще увійдуть Alpinestars, DIE WELT, MAN, Gerolsteiner і пивоварня Hofmühl.

Audi RS 5 DTM фото

Всі шість пілотів Audi взяли участь в заключних передсезонних тестах в Хоккенхаймі. Чотирьом з них у 2017 році має бути працювати з новими інженерами. Маттіас Екстрем співпрацюватиме з Арно НьюБ (Arnau Niubö), який в минулому році виконував обов'язки гоночного інженера Майка Роккенфеллер. Лоран Федаку (Laurent Fedacou), який раніше працював з Тімо Шайдер (Timo Scheider), переходить до Майку Роккенфеллер. Матьє Ле Нейл (Mathieu Le Nail), який останнім часом обіймав посаду інженера з розвитку в програмі Audi WEC, був закріплений за Лоїком Дювалем, а працювати з автомобілем Рене Раста буде Флоріан Рінкес (Florian Rinkes), який має великий досвід в DTM в якості інженера по експлуатації.

Три команди Audi Sport (ABT Sportsline, Phoenix та Rosberg) вперше вивели на траси нові Audi RS 5 DTM під час передсезонних тестів в Хоккенхаймі.

Сезон DTM буде відкритий на трасі «Хоккенхаймринг» (Hockenheimring), перший гоночний уїк-енд запланований на 5-7 травня.

Audi RS5 DTM фото

Команди Audi Sport в сезоні DTM 2017 року

Audi Sport Team Abt Sportsline

№ 5 Маттіас Екстрем (S), Red Bull Audi RS 5 DTM (інженер: Арно НьюБ)

№ 51 Ніко Мюллер (CH), Playboy Audi RS 5 DTM (інженер Флоріан Грюнвальд (Florian Grunwald))

Audi Sport Team Phoenix

№ 77 Лоїк Дюваль (F), Castrol EDGE Audi RS 5 DTM (інженер: Матьє Ле Нейл)

№ 99 Майк Роккенфеллер (D), Schaeffler Audi RS 5 DTM (інженер: Лоран Федаку)

Audi Sport Team Rosberg

№ 33 Рене Раст (D), AUTO BILD MOTORSPORT Audi RS 5 DTM (інженер Флоріан Рінкес)

№ 53 Джеймі Грін (GB), Hoffmann Group Audi RS 5 DTM (інженер: Еріх Баумгертнер (Erich Baumgärtner))

Audi DTM RS 5 фото